SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
A ja, jak ostatnio co niedziele, byłem sprawdzić jak idą postępy w powrocie do formy z przed kontuzji. Wyskok na tą chwilę to około 75-80cm z naskoku.
Cele na tą niedzielę:
- z jednej ręki z dwóch kroków... done !
- z narzutu jedną... ręką done!

Cel na za tydzień- z narzutu obiema!

P.S. oczywiście asfalt, kosz 3.00

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2011-07-24 17:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja nie czuje mocy:) mam nadzieje ze jutro na orliku jak zobacze ludzi to adrenalina zrobi swoje:)
cel na jutro zawiesic sie lokciem:)
p.s

lajtowo wrocisz do formy:) czas i jeszcze raz cczas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Witam jestem Krzychu i postanowiłem przyłączyć się z wami do poprawy wyskoku.
Lat:17
Wzrost: 175cm
Zasięg: 225cm
Dosiężny: około 65cm
Z nabiegu dwoma/jedną: około 85cm
Nigdy nie ćwiczyłem wyskoku. W kosza gram już 7-8 lat. Od sierpnia zaczynam chodzić na siłownię aby poprawić jump'a. Niebawem dodam plan abyście go sprawdzili.
pozdro

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja bylem na aswalcie. postanowilem ze w kazda niedziele bede robil pomiar skoka i obserwowal na biezaco zmiany. pomiar wyglada tak ze z miejsca naklejam ,,cene''(naklejke)na prawej stronie tarczy. zas na lewej to samo lecz z nabiegu:) dzisiaj na slabej przyczepnosci bo czesciowo mokro brakowalo mi jakies 15cm do gory kwadratu wiec lipa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no dobry pomysł Hadzbe:) a ja się zastanawiam, jak często ćwiczyć tego jump attacka, Sołtys nie zawitał niestety na forum, cóż, coś trzeba będzie pokombinować samemu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
wez Damian to sie odechciewa jak sie widzi tych świrów, TDub nie jest człowiekiem i nigdy nie był jasny gwint, jak tak mozna skakac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153
No a ja kończę miesiąc ćwiczeń,

Przysiad poszedł z 40kg do 90kg, coś tam siłowo lepiej jest. Byłem na hali poskakać, jest nadgarstek w obręczy. Będzie jeszcze lepiej bo skakałem tylko 2x w lipcu i trochę zapomniałem z czym to się je :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wyskok niesamowity ale odrazu uprzedze - nie napalajcie sie na ten program boingvert czy cokolwiek to bedzie bo RAZ - kazdy z nich cwiczyl we wlasnym zakresie, DWA zaden z nich nie podzieli sie swoja wiedza bo poprostu maja ze swojego wyskoku hajs. Bede promowac ten program na zasadzie kulturystow i odzywek. Dostana za to kase i tyle.
takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Sołtys - ja tylko chcę zobaczyć, co to za g**** wokół którego jest tyle krzyku.. Poza tym to co napisałeś - każdy ćwiczył we własnym zakresie - jest prawdą, bo teraz w ekipie TFB każdy jest że tak to powiem z innego naboru, więc na moje oko oni tego nie ćwiczyli zanim wstąpili do TFB, ale to promują twierdząc że "to dzięki temu programowi tak skaczę". Syf i tyle

@EDIT: Jeszcze się będę śmiał, jak zobaczę w tym "ćwierćskoki, wstępowanie, skoki na łydkach, wznoszenia łydek, krzesełko i podskoki" :D

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-07-25 19:16:46
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium