SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wsn123 Ci już polecił, super plan na siłę maksymalną i moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Robiłem wczoraj 1 dzień treningu, po 1,5 miesiąca przerwy... i po siadach mam takie zakwasy,że nie moge na dupę usiąść. Ogólnie pojawił się także zakwas na lewej nodze co dobrze świadczy - mięsień mi się dość odbudował i tez pracuje jak trzeba :)

Swoją drogą mam jeszcze jeden problem, a mianowicie odciski (zgrubienia skórne?) - wiem, że temat rzeka, ale robię naskok prawa-lewa i po zewnętrznej stronie prawej pięty robi mi się takie bolesne zgrubieni. Powiedzcie mi czy to jest wina źle dobranego obuwia? Macie jakiś sposób o dbanie o to aby nie robiły się te odciski ? Jest to bardzo bolesne i przy próbie mocnego naskoku strasznie mnie to kuje... Buty z poduchą AIR pod pietą powinny pomóc? Obecnie smigam w jakichs NIKE AIR FLIGHT SHOWUP

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Seb- osobiscie sam sie mecze z podobnym problemem, jak skacze to zawsze od spodu odciski lapie pare cm ponizej palca od nogi na tym wybrzuszeniu stopy i czesto zanim to dojdzie do siebie trzeba 2-3 dni bo jak skacze to zawsze boli, i walcze z tym 3-4 lata i nie wygralem zadnym obuwiem[ a mialem rozne technologie air,zoom,shox]. rozne wkładki stosowalem i też nic nie dało, za duzo skakania chyba, jak biegam to tylko delikatnie rogowacieje skora, jak skacze odrazu bolesny odcisk i to nie taki do przebicia tylko wewnętrzny pare warstw pod skórą umiejscowiony. Cięzko mi podpowiedzieć, stosowanie drugie jwkladki troche mi pomoglo bo wieksza amortyzacja stopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Dokladnie MAV ten sam problem tylko gdzie indziej umiejscowiony. Pod skórą gruby odcisk, nawet delikatnie fioletowy bo od razu krwiak mały się robi. Idealnie tam gdzie mam pierwszy kontakt z podłożem przy naskoku. Nie wiem, może zmienić kąt "natarcia" nogi przy naskoku ? To tak jakby się od nowa go uczyć...

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mysle ze kata nie ma co zmieniac, bo to oslabi wyskok, nie mialoby to wiekszego sensu. moze odpowiedni profil obuwia cos by wskoral, ja jak mam nowe buty to odciskow od skakania nie mam, dopiero po kilkuset skokach wkładka w butach delikatnie się 'zapada' i robia sie odciski. Nie wiem co tu moze pomoc, moze jakas specjalistyczna wkładka. Trudno mi powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Ja ten sam problem mam co wy najlepiej taki odcisk z krwiakiem przebić żeby ta krew wypłynęła bo to nic dobrego. Mi się najczęściej zdarzają odciski jak przeżucam się np z parkietu na tartan na asfalt itd. i jak kupuję nowe buty. Teraz mam takie zgrubienia skóry na stopie i nie ma problemów z tym od kilku miesięcy. Wina butów też bo jak masz chociażby o pół numeru za duży rozmiar albo te buty nie przylegaja do stopy to ona jeździ w tym bucie zamiast być stabilna.

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
papryka88
Ja ten sam problem mam co wy najlepiej taki odcisk z krwiakiem przebić żeby ta krew wypłynęła bo to nic dobrego. Mi się najczęściej zdarzają odciski jak przerzucam się np z parkietu na tartan na asfalt itd. i jak kupuję nowe buty. Teraz mam takie zgrubienia skóry na stopie i nie ma problemów z tym od kilku miesięcy. Wina butów też bo jak masz chociażby o pół numeru za duży rozmiar albo te buty nie przylegaja do stopy to ona jeździ w tym bucie zamiast być stabilna.

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
bo do skakania sie bierze ciasne buty!:)
zeby noga sie w nich nie przesuwala....

pozatym odciskow jako takich nie mam:)

nie mam tylko polowy paznokci albo mam czarne
takie przeciazenia ze nie wytrzymuja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja nie mam odciskow ale we wszystkich butach dziury sie robia od duzego palca...buty tez mam na styk, za duzo zmian kierunku biegu poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
widze że jest tu wielu doświadczonych skoczków, więc mam pytanie czy w wieku 14lat i 6miesięcy przy wzroście 174cm i wadze 55kg mogę trenować wyskok???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium