SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
dzięki, obejrzę dokładnie jak to ma być ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
Wyrzuty hantli na rękę/rwanie hantli ze zwisu 3x5
Grzbiety z ob. 5x6-8
Wiosłowanie 4x6-8
Podciąganie się przy biurku 3x6-8


Wskakiwanie na łóżko jedną nogą 3x4-6
Pistolety 5x5
Przysiad bułgarski 3x8
Żuraw 3x8

ćwiczę w domu, priorytet bardziej pod wyskok z jednej nogi i dynamika której mi brakuje ;p

dotego mam w planach 1 dzień lekkiego plyo + sprinty pod góre jak się uda, ale to po wakacjach jak zaczną się treningi na sali, bo obecnie codziennie gram po 2-3 h w kosza :D

Zmieniony przez - kuubaz w dniu 2011-07-30 15:20:04

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
dzięki wielkie sołtys mam jeszcze jedno pytanko od września będę miał treningi w kosza 2 razy w tyg, czy to może zastąpić plyo? Na razie z dynamiką spoko różnica między dosiężnym a naskokiem to około 20cm

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
deszcz padal ale plyo zrobilem+jeden pomiar skoka ale tylko z miejsca bo mokro bylo;/3
Bent over donkey ankle bounce 3 x 50 tu chyba ilosc troche przesadzona bo az mnie golenie rozbolaly.
Hurdle barrier jumps 4 x 6
1-leg step up jump 4 x 6
1-leg speed hop 3 x 25 yards moja kosta strasznie cierpi....na lewej nodze ledwo to robie...doslownie masakra...na prawej jak maslO:)
Shock lunges 4 x 5
30-yd acceleration runs 3
Paused Squat jump 2 x 10

nie ukrywam ze bardzo ciezko bylo;p lalo sie ze mnie jak nie wiem.....a raczej nigdy nie meczylem sie tak przy plyo.... wynik dosieznego poprawiony sprzed tygodnia o jakis cm;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Hadzbe, a ile tego dosiężnego masz obecnie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zla kolejnosc, nie mozesz dac sprintow prawie na koniec treningow a skokow na palcach w ilosci 50 powt na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wlasnie cos mi nie pasuje...bo idzie sie przy tym skonczyc.
a to jest plyo z vertical jump bible.
ile mam dosieznego? nawet nie wiem....kolo nadgarstka na obreczy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
wsadzisz z miejsca jedną ręką?:P ja zaraz zaczynam swój trening, miałem nie robić, ale motywacja i chęci zbyt duże, by to zaprzepaścić ;P

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-07-30 17:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
cos Ty nie wsadze. ja zadnej pilki nie moge zlapac:) nawet do siatki mam problemy.
prawa lewa...czyli z 2 krokow juz wsadze 2ma rekami;)
wiec musze sobie ulozyc cjakies fajne PLYO tylko bez DEPTH i DROP. to narazie odpuszczam

Soltys....jakie masz wytyczne przy ukladaniu plyo? jak powinien wg. Ciebie wygladac? jakis przykladowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zobacz wczesniej, przeciez ukladalem chlopakom.
Podstawa sa skipy, sprinty, wieloskoki, skoski na jednej nodze w dal w takiej kolejnosci jak napisalem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium