SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..no i widze carter z 15 stka zaczyna lata .. widoczne postepy chlopaki rabia .. i chyba jak hadzbe wsadzi tego duble dwoma to wracam do treningow i robie jeszcze lepsza forme ..hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Hehe, no dobre filmiki na motywacje idą, trzeba przyznać ;P powietrzny, mam pytanie: z tego co się orientuję, zwiększasz masę, czujesz jakiś mocny spadek jumpa, czy nie? da się nadrobić większą wagę np. ćwiczeniami na dynamikę? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
z tego co wiem to powietrzny odchudzal sie ostatnio co do zwiekszania masy to ciezary musza isc proporcjonalnie i wszystko bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. odchudzalem sie na wakacje zeby zrobic forme a ost nie cwicze i jem co popadnie co w tym wieku szybko widac .. prawie 100 kg waze teraz a ost skakalem chyba z 3 tyg temu przy ok 98 kg a wyglada to tak przy wadze 92 kg skakalem glowa do 3,02 a teraz duuuuzo ponizej 2,90 czyli spadek wyskoku bardzo duzy ... od jutra dieta i biore sie za trening bo hadzbe motywuje strasznie


... no i skoro hadzbe bierze udzial w konkursie wsadow to dla niego specjalnie tez cos zmontowalem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ok, dzięki sołtys:) powietrzny, jak zwykle miazga ;) p.s. sołtys, będziesz jeszcze ogarniał treningi w drugim temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
do czolowki dunkerow to mi jak stad do nieba.
slabo sie obracam, slabo skacze z pilka w rekach, i nie wygladam gibko w powietrzu. jeszcze masa pracy przede mna.
a dubble up jak ktos sie przelamie skoczyc....to jest latwiejszy niz zwykle pod noga:) bo ma sie pilke juz na dobre wysokosci.

dwoma rekami nie zrobilem...generalnie za wiele nic nie zrobilem dzisiaj bo sala nie umyta i slisko ze szok;/

pozatym to jakies jaja!!! ja predzej zrobie dubble upa niz 360 zwykle dwoma rekami z narzutu? smiszne wrecz komiczne;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Matizuno powoli ogarniam wszystkich zauwaz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
sory soltys, tylko zapytałem, wiem, że to nie takie proste.... i tak w sumie się dziwię, że to robisz, ja niestety mam za mało doświadczenia, żeby logicznie to sobie ogarnąć, lub komuś pomóc, żadnych złych intencji nie miałem ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-10-31 16:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
a ja mam takie pytanie nie do końca o wyskoku ale na pewno w pewnym sensie z nim związane...
co sądzicie o tych butach NIKE LEBRON JAMES VIII P.S V3 ?
http://moda.allegro.pl/nike-lebron-james-viii-8-p-s-v3-buty-46-30cm-i1894869024.html
może ktoś w nich gra i może coś o nich powiedzieć, używałbym ich do gry w siatkówkę...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wszystkie nowe nike typu flywire hyperfuse,hyperdunk, te lebrony i wiele innych...to kawalek plastiku i gumopodobnych materialow.

poszukaj czegos od adidasa.http://allegro.pl/adidas-adizero-ghost-like-crazy-light-45-1-3-29cm-i1878616889.html

u nas w teamie w siate 3ligowym i moji znajomi wlasnie glownie wybieraja rosey,ghosty i inne cuda od adasia:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium