SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
soltys, a miałbyś może jakiś pomysł na zmianę w moim planie? na poprawę dynamiki bardziej, aczkolwiek cały czas centymetrów wyskoku oczywiście brakuje ;/ jakbyś mógł coś doradzić, byłbym bardzo wdzięczny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak najwiecej cwiczen typu power, czyli wyskoki ze sztanga 30% obciazenia z przysiadu, podrzuty, rwania. Ewentualnie przysiad mozesz zastapic przysiadem do skrzyni na 50% maksa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
wczoraj przez burze internetu nie miałem. Ok dorzucę te pompki na poręczach. Dzięki za pomoc. Odezwę się po 6 tygodniach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pompki zamiast wyciskania na klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
dzięki wielkie sołtys, pokombinuję z tymi ćwiczeniami;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wtorek silka, sroda silka...mega zakwas na calym ciele bo to po przerwie;)
wpadam dzisiaj na asfalt...i takie windmille dwa zrobilem ze myslalem ze zostawie dziure w ziemi;p jeden z reki jeden z narzutu;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Dziś zrobiłem nowy trening, poszedł push press ;) bark w ostatniej serii dał o sobie znać, ale na szczęście nic poważnego, trening był świetny ;) dzięki sołtys, niech wyskok wszystkim obecnym rośnie ze zdwojoną mocą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
walcz walcz
mnie to troche denerwuje MOJE podejscie, bo chcialbym popracowac na wyskokiem z jednej nogi mimo takze chcialbym popracowac nad wyskokiem z obu nog...wiec tak naprawde nad niczym nie popracuje na maksa...wierze jednak w to ze powolutku obie rzeczy beda szly do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
to może np 6 tyg. wyskok z jednej nogi, 6 z obu czy jakoś tak podziel ;P aaaa i w kóncu decydowałeś się na jakiś pomper itd ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wlasnie o to chodzi ze nie chce zaniedbac zadnego rodzaju wyskoku mysle ze jednak plan sie uda bo w obu przypadkach jest jeszcze duzo do zrobienia i nie doszedlem do kresu swoich mozliwosci
co do pompera to wcianalem ostatnio noxipro - za mocne dla mnie. Biore 0,5 miarki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium