SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
dwa treningi dziennie i dokladanie do tego silowni to kiepski pomysl, a inne dni?

Sobota niedziela wolne ale wtedy mam inne zajęcia niezbyt związane ze sportem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czyli od poniedzialku do piatku masz 10 treningow?
jesli chcesz dolozyc silke musisz z czegos zrezygnowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Na hali same elementy techniczne, skakania nie za dużo, na plaży już konkretny wycisk dla nóg bo gramy po dwóch więc ciągle nogi pracują.
To może odpuszczę siłkę na ten miesiąc a potem coś się wymyśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe - też mam problem z dwójką od kilku dni, z tymże z lewą ;o.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja wczoraj chcialem sie ,,popisac'' w plaskich butach i skoczylem pare razy ,,na sile'' i jest efekt;p

lukasz biedny,vitaly kovalenko, śledź, i ja:D
nie wiem po co mnie tam skoro nic na 310 nie zrobie

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-23 21:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Nie płacz, dasz radę :D. Tymczasem "trochę mnie" z tą uszkodzoną dwójeczką :P



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
im dalej w klipie tym bardziej widac ze sie rozgrzewales, coraz lepsze paczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
No jakoś w połowie mnie puściła noga, ale co z tego jak wcześniej z dobrą godzinę skakałem i zdążyłem się zmęczyć. Anyway - wakacje otwarte :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tez sie mecze nadal z czwórką z kolei, niby przeszlo, dobrze sie dzis rozgrzalem ale nadal boli, musze chyba pare dni nicnieróbstwa zrobić bo średnio to wygląda :/ niby naciągnięcie a potrafi uprzykrzyć życie

wracajac do paczek- ladnie dajesz ladnie, jak na poczatek sezonu obiecujaco :D

ja jutro moze wrzuce dzisiejsze paki, windmill juz tuż tuż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
do pracy k*rwa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium