SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
z mojego doświadczenia wynika, że warto, bo coś to daje :) hehe, depilacja czeka:P jakieś poświęcenie musi być ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291





poza zasiegiem kazdego.
gosc jest na bank w top 5 w europie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
to wszystko z u niego z taką murzyńską łatwością, kosmos...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bo wazy 30 kg....po obiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Wracając do treningu zacząłem robić głebokie przysiady i poprawiłem MC na 100 kg, siad kończyłem 110, zakwas miałem taki że spodni nie dałem rady ubrać na 2 dzień. Narazie szczyt mojego skakania to wsad z naskoku dwiema łapami i dwiema i jedną z jednej nogi, nie miałem okazji sprawdzić skakania w przerwie 2 tygodniowej pomiędzy cyklami także nie znam swojego maksa, w każdym razie brak playo coraz bardziej daje znać o sobie.Chociaż mam 3 razy w tygodniu trening koszykówki dynamika już nie ta...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozesz sprobowac po kazdym/przed kazdym treningiem dodac 3 serie tuck jump lub rim jumps, oczywiscie kontakt z podlozem mozliwe jak najkrotszy ale bez przesady. Czytalem ostatnio troche na temat plyometryki i jak najszybszej reakcji po kontakcie z podlozem. Okazalo sie ze ten kontakt nie moze byc jak najkrotszy poniewaz nie wyniesiemy z treningu maks mozliwosci. To ma byc sredni kontakt i maks wyskok. Oczywiscie piety nie moga dotknac podloza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Panowie coś dla was -latających :)
https://www.facebook.com/events/147369238708463/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... zakonczylem caly cykl z crossfit ... bez ciezarow znaczacych ze wzgledu na kregoslup ... wreszcie dynamika jak u dwudziestolatka i szybkosc nabiegu co dalo widoczne wyniki w postaci spadku wyskoku dosieznego ale z nabiegu wyglada to bardzo dobrze .... wyskok z pilka +110 cm ... bez pilki + 120 cm .. od przyszlego tyg. silowka ale na maszynach .. niestety ze wzgledu na kregoslup nie bedzie sztangi ... plan na wakacje 50 inch , wygranie konkursu z lipkiem i koniec kariery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
wszystko super, życzę żeby wyszło powietrzny... oprócz tego ostatniego... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... ostatnie niestety najbardziej pewne .. kto skacze w wieku 37 lat ??? Carter juz nie daJe rady a mlodszy ... osiagnalem wiece niz zakladalem takze kazdy z Was duzo mlodszy moze osiagnac jeszcze wiece i tego wszystkim zycze !!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium