SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
krioterapie, diadynamik,Laser cwiczenia czucia
głebokiego(cwiczenia na poduszcze terapeutycznej, na poduszcze
sensomotorycznej i PNF.) na koniec zabiegów lub na weekendy
kinesiology taping.
troche tego mam:) wazne ze nie doprowadzilem sie do takiego stanu jak rok temu ze nie moglem chodzic przez miesiac a kolejne skakac;) bol jest ale nie jakis ostry...poszedlbym na sale i bym powsadzal ale z dyskomfortem:) wole to wyleczyc i wracam do roboty;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
lepiej zrobić jeden krok w tył, żeby później dwa do przodu:) a kinesio dobra rzecz, pomaga całkiem dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja z kolei jednak jestem w ciemnym tyłku. caly ten tydzien noga juz nie bolała, 2 dni lekko potrenowalem, biegajac moze 3 minuty i rzucajac poprostu na bocznym koszu, pare skokow oddalem, wczoraj jakis czas lezalem w pozycji moze nikomfortowej dla nogi bo dosc mocno ugiętą miałem, wstalem po jakims czasie i bolalo, wstaje teraz rano i czuje ze bol narasta u wierzchołku rzepki. jestem na skraju zalamania bo juz bylo dobrze i przez takie cos znowu boli. chyba poddaje sie i czekam,bo za 3 tygodnie mam termin do specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
Siema wszystkim, a więc po kolei zaczynam właśnie moją przygodę z powiększaniem wyskoku, moje wymiary hehe :

wiek :19 lat
waga :74 kg
wzrost : 182
aktualne zasięg w wyskoku to jakieś 290 wiec padaka konkretna...

celem jest powiększenie wyskoku aby na lajcie wchodziły dunki czyli + 35,40 cm,

i właśnie zwracam się do was z pytaniem, od czego zacząć, jak osiągnąć najlepsze efekty. Liczę na odpowiedź, pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
100 strona...

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
dobra to może sprecyzuję, mam dostęp do siłki 2-3 dni na tydzień no i jeszcze wiadomo mogę w domu ćwiczyć, byłby ktoś w stanie coś ułożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
powietrzny...
pisałeś swego czasu że masz parę filmików z turniejów wakacyjnych i że wrzucisz je tu. To dalej aktualne?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
ale kuubaz już Ci napisał gdzie masz szukać. Poza tym jest w tym dziale temat o układaniu planów na wyskok. Wejdź w niego i na pierwszej stronie pierwszy post masz 2 plany, weź ten który pod Ciebie pasuje i ćwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
ok dzięki za info, na bieżąco postępy będe tu wrzucał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Co sądzicie o programie PeCo na poprawienie wyskoku?Możecie polecić coś lepszego??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium