SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
brawo Maverick, fajnie to wygląda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
33sec roz******la...
Poczuleś się jak gwiazda NBA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Po jakim czasie treningow na silownii dodac plyometryke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Maverick 36 zrobisz spokojnie musisz pocwiczyc, a przy mlynku za blisko kosza sie wybijasz
ogolnie bardzo ladnie gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Po jakim czasie treningow na silownii dodac plyometryke ?

Ja po równo 16 treningach na siłowni zacząłem plyo i nie narzekam na wyniki.
Pn. siłownia - siła
Wt. plaża
Śr. plaża
Czw. siłownia - dynamika
Pią.plaża
Sob. plaża albo plyo
Nie.plaża albo plyo

Czasem warunki pogodowe nie pozwalają na trening plażówki więc trening się zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dzieki za ciepłe słowa, motywuje to strasznie. Hadzbe- przy młynku strasznie ciezko mi wlasnie narzucić dobrze pilke, wydaje mi sie ze troche za wysoko mi sie odbija, bede probowal duuuuzo, dopiero kilka prób było i jest calkiem obiecująco mysle, 360 tez musze balans poprawić i dynamike, pracowite lato będzie, dzisiaj skonczylem ostatni egzamin na sesji wiec juz tylko zostaje skakanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
360 wyglada ze jakbys nie zaczal dokladnie na wprost kosza tylko troszke z boku to bys wsadzal to jak marzenie:) ja 360 nie zrobie.
mialem dzisiaj powsadzac ale bedzie lalo jak nie wiem. wiec wacham sie teraz miedzy treningiem silowym a plyo dzisiaj;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
dzieki mesjasz ; ) a jakie sa najefektywniejsze i ktore cwiczenia najbardziej polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Najbardziej czuję te ćwiczonka:
Skok z dwóch nóg na podwyższenie (w moim przypadku skrzynia ok 90cm)
Zeskok z pudła z fazą zatrzymania
Głębokie skoki na max
Skoki do celu
Po 15 powtórzeń

Do tego jeszcze wieloskoki, sprinty pod górkę i solidne rozciąganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
mozesz mi wyjasnic na czym polega cwiczenie zeskok z pudła z faza zatrzymania? wszystko po jednej serii ? mowiles ze nie narzekasz na wyniki, to ile siegasz reka ? ;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium