SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a do tego ze wysoko nie skacze to chodzilo mi o porownanie do jego innych filmikow;p moze tutaj taka lipna perespektywa....pepa jest mega skoczek(o ile nie najlepszy z calych pokazowstrbl.pl) to wiem ale tu troszke slabiej niz widzialem na innych video:)
do siebie nie porownuje bo raz ze skaczecie wyzej a dwa bo po co;)
co do pod noga to na wymiarze mi wypadalo z obreczy i to glownie zasluga tylko tego ze bardzo szybko ja przekladam i mam ten ruch w miare wyrobiony:) ale na 3metrowcu w dobry dzien juz jest do zrobienia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..tez racja hadzbe .. z tym .ze podejrzewam ,ze ten koles co niby soltys pisal ,ze z miejsca lokiec to na 3,05 tez by zrobil spokojnie lokcia ... generalnnie wszyscy z konkursu mieli bardzo dobry wyskok .. a nastepnym razem bedzie krecony konkurs z dolu ..he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
kur*a soltys czlowieku juz mnie serio wk*rwiasz swoja osoba ... masz mnie za jakiegos 17 sto letniego bajkopisarza ... skoro tak pisze to po ch*j zeby sobie popisac ? ... masz jakis uraz z dziecinstwa ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny dokladnie mam Cie za bajko pisarza bo jak dla Ciebie kosz 3,02 to wymiar to samo o sobie swiadczy. Nie bylo mnie tam ale widze na filmiku ze koles nie doskakuje glowa do obreczy ktora jest sporo ponizej 3m. Nie musze byc jasnowidzem zeby umiec odejmowac.
ps. szkoda ze on nie stanal pod koszem i nie wyciagnal reki, wtedy bardzo latwo bysmy ocenili wysokosc.

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2011-07-27 00:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


tak to jest z tymi perspektywami i nie ma to jak widziec na zywo.
ale fakt faktem 2m wzrostu. 100cm wyskoku=300cm jeszcze niech ten kosz byl nizszy troszke to juz ta glowe nad obrecza mogli robic;)



198cm grady reynolds

generalnie prosze o spokoj. robmy swoje. czasem pomilczmy;):)

ale fakt moze to wina perspektywy ale czasem goscie wygladaja jakby mieli ze 280zasiegu...a tyle to nawet mudzyny 2m nie maja.

dobranoc Panowie i robcie swoje:)
peace!

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-07-27 00:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Każdy może mieć swoje zdanie - na tym polega forum. W sejmie kłótnie, w wiadomościach kłótnie, w kościele kłótnie.. Ale tu chyba można wyrażać swoją opinię BEZKARNIE.. I tak robimy już zdecydowany burdel z tematu, bo temat jest o ćwiczeniu wyskoku, a zamiast tego gadamy o innych skaczących fenomenach, konkursach, pogodach, kontuzjach, suplementach, butach, turniejach i innych rzeczach.. Nie mówię że to źle, bo fajnie jest podyskutować na różne tematy, ale szlag mnie trafia, kiedy się tu ktoś kłóci, a robią to te same osoby.. Panowie wrzućcie na luz, zachowujmy się poważnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
Siema wszystkim :) chciałem zadeklarować że macie nową osobę włączającą się do rozmów na temat wyskoku :P I moje pierwsze pytanie czy jak mam 173 cm to jest możliwość pakowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
jak najbardziej, jest możliwość pakowania ;) ja od poniedziałku startuję z tym jump attackiem, zobaczymy, jak wyjdzie, cel do końca roku, poprawa jumpa minimum 15 cm, mam nadzieję, że dam radę:) pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
Nie wiem, czy klotnia caly czas idzie o kolesia w niebieskiej bluzie co w 1;32sek daje lokcia, ale widzialem goscia na zywo, troche tez go poznałem, ale na normalnym koszu i na konkursie wsadow w Lubinie lokiec tez zaprezentowal. Ogolnie facet jest wyskakany w c***, a najlepsze, ze zawodowo trenowal bardzo dlugo jako bramkarz, nie wiem czy obecnie tez jeszcze trenuje. Ale 2m wzrostu prawie ma, moze bez 2cm max.

Zmieniony przez - Krawiecki w dniu 2011-07-27 09:17:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
siema,
ile trzeba jedną ręką skakać nad obręcz, żeby z jednej wpakować?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium