SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
no Powietrzny zdrowe paczki, powiekszasz repertuar wsadow widze, gratulacje bo to nie byle jakie paki :)

ja po silowni walcze dalej ze skokiem, na zmeczeniu pare paczek, katowalem 360 z wystawki, szkoda bo nie nagrala sie jedna soczysta 360, takze jeszcze musze to uskutecznić. krotki filmik z wczorajszych skoków, cieszy mnie fakt ze poki co po silowni nie czuje jakos specjalnie zeby nogi byly ociezale i wyskok tymczasowo stanal, takze walcze ile sie da i dopiero na swiezosci bede mogl sprawdzic wyskok




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
Maverick też nieźle. Gratulacje. Ja mam 183cm wzrostu (16 lat) i do obreczy dolatuje ale paki jeszcze nie zrobie. Teraz zaczalem sobie trening kangarohoops bo jeszcze na trening z ciezarami chyba za mlody jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Maverick - z filmu na film coraz lepiej to wygląda, tak trzymać :)

Bubba95 - lepiej odłóż ten k-hoops i nie tykaj podobnych treningów. Nie jesteś za młody na trening z ciężarami, poza tym jak nauczysz się wykonywać ćwiczenia poprawnie pod względem technicznym to nic Ci nie będzie, no może z wyjątkiem większego wyskoku :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
ruxon a co bys zaproponował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
aha pytanie jeszcze mam do ciebie. widze ze masz 186cm wzrostu - pakujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
http://www.youtube.pl/grabkey13 - tak, coś tam pakuję :P

A co mogę zaproponować - na setnej stronie w tym temacie jest plan (post Dythicana). Domyślam się, że styczności z ciężarami masz zero, więc proponuję naukę techniki tych ćwiczeń chociażby kijem do miotły/samym gryfem. Na siłowni możesz poprosić instruktora fitness czy jak oni się zwą, żeby Cię ponaginał, pokazał technikę. Nawet jak zobaczysz kogoś z większym stażem podejrzewam że kulturalne pytanko i otrzymasz porady co do techniki. No i zawsze możesz zobaczyć na youtube jak wyglądają poszczególne ćwiczenia :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
dzisiaj koncze 3 tydzien kangaroohops. mysle ze jak juz zaczalem to skoncze,a nuz cos sie oplaci :) pozniej mysle wlasnie nad treningiem plyometrycznym lub cos z ciezarami. a robiles to co Dythican napisal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Nie, ale znajomy robi i chwali. Z tym k-hoops uważaj, żeby nie to nie skończyło też Twoich kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
czytałem że nie jest to bardzo kontuzjogenny trening, poza tym na forum jeden gosc go zrobil i pisał że zwiekszyl wyskok o 10cm. ja robie ostroznie, zamiast 3 to 2 serie bez zadnych obciazen z dobra rozgrzewka. no i chce w koncu zapakowac :) a ile czasu trenowales zanim pierwszy raz wsadziles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Zanim zacząłem zabawę z wyskokiem dotykałem obręczy. Na początku poszedł Air Alert (chyba każdy na początku się nadział na takie [przepraszam za wyrażenie] gówna). Zrobiłem ponad dziesięć tygodni, wyskok ruszył o 2cm - zaczepiałem obręcz. Podziękowałem, zacząłem robić sobie w domu przysiady na jednej nodze i inne ćwiczenia (już nie pamiętam, ale na pewno znajdziesz to w tym temacie, w naszym poprzednim o tej samej nazwie na pewno). Ale jak dorwałem jeden z tych planów tutaj, ze sztangą, to nie operując maksymalnymi ciężarami w jakoś trzy miesiące (nie jestem pewny) zwiększyłem wyskok o tyle, że udało mi się zapakowąć. Teraz zacząłem znów chodzić na siłownię i planuję już powtarzać cykle, a nie jednorazowo jak to miało miejsce poprzednio :). To taka moja mała historia. Razem wyszło może z póltora roku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium