SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153
Niby tak, ale ja zawsze jakoś szybko dochodziłem do siebie. 2 lata temu miałem przerwę 6 miesięcy od skakania i jakoś poszło :D. Zresztą zobaczymy ja chce tylko 330cm łapać z naskoku w pazdzierniku, to nawet jak lipiec odpuszcze to mimo wszystko raczej dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Dzieki za odpowiedz, od razu mnie zmotywowaliscie :D

Aha, i jeszcze mam pytanie odnosnie zakwasow, czy to zle ze nie czuje zbytnich zakwasow? robie cwiczenia poprawnie, podczas cwiczen, ostatnie powtorzenie przychodzi z trudem (tak chyba powinno byc)tak ze nie jest mi lekko, tylko trezba sie spiac :D To jak z tymi zakwasami ?

Zmieniony przez - Bartas15 w dniu 2011-06-28 11:19:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Zakwasy nie są wyznacznikiem dobrego mocnego treningu.
Ja jestem obolały tylko po ćwiczeniach dynamicznych: podskoki ze sztangą, push press. Jak trochę przesadzę to nawet tydzień czuję. Po przysiadach, wykrokach nie mam kompletnie siły w nogach, przy niewielkim naprężeniu ciało drży jak galareta ale zakwas się znacząco nie powiększa 7-8 godzin snu i jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Matt21 powinienes przynajmniej raz w tyg sobie konkretnie poskakac...sila jest wazna ale nie jest celem samym w sobie! To jest mimo wszystko dodatek do naszego planu...Cialo musi umiec wykorzystac sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153
No i postanowienie szlag trafił, hala dzisiaj wieczorem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Panowie potrzebuje troszke pomocy:)
od dzisiaj zaczynam ze tak powiem ,,trenowac'' znajomego o ktorym wspominalem:)
chlopak jest rocznik 93. a potrafi skakac wylacznie z 1nogi...do tego stopnia ze dotyka lokciem obreczy majac 185wzrostu:) gra w siatke i sam mowi ze chcialby zrobic cos z wyskokiem z 2 nog( jest chudziutki) wyglada typowo jak skoczek wzwyz;)
jaki plan mu ulozyc zeby byly w nim zarowno elementy na 1 i 2 nogi?

na silke ebdziemy chodzic 2 razy wt tyg;)
prosze o poomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-06-28 16:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153
On grając w siatkę skacze z jednej nogi :D? To ładnie musi znajomym po drugiej stronie siatki kostki łamać :D
Ja z jednej to ledwo nadgarstkiem obręczy dotknę, taki ze mnie technik :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tzn:) z 2 nog dotknie jakies 325cm:)ale przy 1 nodze to marnie;p
grajac w siatke skacze z 2 nog:) wlasnie bylem z nim na silowni...
przysiad robil samym gryfem. push press tez. wykroki trzymajac 5ki w rekach:)
wiec jak widac WYSKOK Z 1 NOGI TO JAK NAJBARDZIEJ GENETYKA:)
a brzucha w zyciu nie robil i z 10kg na klacie ledwo zrobil 8 brzuszkow.
ale dalej pytam o plan bardziej sprecyzowany pod 1na noge;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1370
Witam!

Otoz dzisiaj poszedlem na silownie sprawdzic swoja forme przed zblizajacym sie cyklem. Zrobilem kilkanascie serii roznych cwiczen i z roznym ciearem. Ogolnie nie jest zle ale plany sa dosc ambitne wiec musze sie postarac:) Zauwazylem pewien problem. Moglby mi ktos podac jakies alterntywne cwiczenie do power clean poniewaz kilka lat temu mialem dosc powazne zlamanie nadgarstka i przy wykonywaniu tego cwiczenia boli jak nie wiem co. inne cwiczenia sa dobre natomiast to wywijanie nadgarstkiem podczas podrzutu strasznie bolesne. Moze jest jakies cwiczenie ktore pozwoli cwiczyc z taka sama intensywnoscia te grupy miesni ktore sa wykorzystywane przy power clean
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium