SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mnie nic nie boli(odpukac) nie bola plecy...nie bola kolana(nawet jak skacze 5godzin na boisku) to jedyne co bede mial to zakwas:)cwicze bez pasa cale zycie i jest git.
w martwym ciagu jutro idzie 140kg na serie na siad 150;)
zobaczymy jak to pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no to zazdroszczę, ja cały połamany, na szczęście za tydz. start rehabilitacji;) lepiej nie mów, że Ci nic nie jest, ja wczoraj rano zdążyłem się pochwalić, że nic dawno nie rozwaliłem i nagle lędźwiowy poszedł.... ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tak jest...nic mnie nie boli....a ostatnio bylo widac co mi w kolanie przeskoczylo i kaplica;p ale zniklo w 2 dni:)
dobra ja spadam spac. na materacyk do masazu;p troche mi wytlucze te kregi. elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
całe szczęście, że przeszło, no 3maj się, pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
ironmario gratulacje
jak patrzę na webba to widzę że jest szansa (ja 169) tylko z on ważył 60kg to o dychę mniej tyle nie zrzucę.
właśnie skończyłem urlop i od jutra jadę dalej z programem od soltysa po tygodniowej przerwie (dzisiaj poszedłem poskakać ale drewniano było)od jutra mocno cisnę





Zmieniony przez - johnpol5 w dniu 2011-07-31 22:46:07

będzie to długotrwały i bolesny proces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hah.. W sobotę u mnie spółdzielnia mieszkaniowa organizuje jakiś festyn, w tym ma być coś z kosza :D. Nazwali to "Streetball Fighting" :D. Wpadnę sobie, nawet jak będzie konkurs wsadów to pokażę się chociaż ze 180tką :D.

@EDIT: Ale wątpię że będzie :P

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-08-01 17:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
mam pytanie co moge wrzucic zamiast push press?(sufit nie pozwala) a plan tego dnia taki jump squad,przysiad pelny, push press,wykroki brzuch

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Dzisiaj pierwszy dzień na siłce. Mam kilka pytań więc
- bolą mnie plecy po martwym ale nie nogi tak powinno byc? jak robić martwy 5x5 czy 3x8 czy jeszcze inaczej
- jest jakaś różnica w robieniu przysiadów na suwnicy a bez?
i ostatnie power clean robić 3x8 5x5 czy jeszcze innaczej?

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Martwy - nie powinny Cię boleć plecy, popracuj nad techniką, nie rób kociego grzbietu...!
Nogi? raczej wątpię, chyba że robisz na prostych nogach to już prędzej dwugłowe ud i pośladki..
Power Clean - 3x8, jak wejdziesz na większe ciężary wejdź 3x5 potem 3x3
Przy przysiadzie więcej mięśni pracuje które biorą udział w wyskoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
push press ciezko zastapic, mozna dac poprostu wyciskanie na barki w siadzie...
plecy moga bolec po martwym, tylko czy to bol miesni czy kregoslupa? Po treningu wiadomo rozciagamy plecy, mozna tez powisiec na drazku minute zeby go rozciagnac. Martwy 5x5
power clean nie wychodzimy powyzej 3 powtorzen, chyba ze pierwsza seria rozgrzewkowa. Robimy po 3 ruchy i malutka progresja co serie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium