SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Witam !

Pragne przygotować się do sezonu koszykarskiego w moim klubie. Moje główne cele to poprawa szybkości, siły i wyskoku. Niestety przeglądam internet i większość rzeczy jakie widze to ogólnikowe porady co do pojedynczego celu , albo tylko na sile i tracisz szybkość , albo szybkosc i nie masz masy itd, albo nie skaczesz wyżej. I tutaj moje pytanie/prośba do was panowie. Czy jestescie w stanie ulłożyć jakiś program dla mnie na około dwa mięsiące przygotowawcze i potem co robić zeby to utrzymać oraz ciągle poprawiać wyniki podczas sezonu? Planuje zakupić do tego jakieś suplementy ( spalacze tluszczu, cos na sile, bialka) Staż z siłownia i treningiem oceniam na dosyć niewielki ale nie jestem z pierwszej łapanki :) i wiem co i jak ,ćwiczyłem na prawie każdym sprzecie = na ławeczce to 80kg max wyciskam, biceps 15kg , plecy w granicach 80, 90.
Troche przez wakacje sie przytylo i mysle ze bez tych supli sie nie obejdzie a zostalo malo czasu. Tak więc:

męzczyzna 22 lata
186 cm wzsotu
waga 91,5 kg :(

Moge ćwiczyć teraz praktycznie codziennie , bo pracuje do 14. W połowie września z drużyna startujemy z treningami ( wtorek czwartek po 1,5 godz) Posiadam dostęp do siłowni tak jakby wpółprofesjonalnej w szkole , ale większość sprzetów jest. Zamierzam też sobie wynając indywiadualnie sale na 1,5 godzinki ( bieganie lini, przez płotki, między pachołkami - taki mam zarys "katowania sie" ) Ale własnie potrzebuje planu.

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Witam !

Pragne przygotować się do sezonu koszykarskiego w moim klubie. Moje główne cele to poprawa szybkości, siły i wyskoku. Niestety przeglądam internet i większość rzeczy jakie widze to ogólnikowe porady co do pojedynczego celu , albo tylko na sile i tracisz szybkość , albo szybkosc i nie masz masy itd, albo nie skaczesz wyżej. I tutaj moje pytanie/prośba do was panowie. Czy jestescie w stanie ulłożyć jakiś program dla mnie na około dwa mięsiące przygotowawcze i potem co robić zeby to utrzymać oraz ciągle poprawiać wyniki podczas sezonu? Planuje zakupić do tego jakieś suplementy ( spalacze tluszczu, cos na sile, bialka) Staż z siłownia i treningiem oceniam na dosyć niewielki ale nie jestem z pierwszej łapanki :) i wiem co i jak ,ćwiczyłem na prawie każdym sprzecie = na ławeczce to 80kg max wyciskam, biceps 15kg , plecy w granicach 80, 90.
Troche przez wakacje sie przytylo i mysle ze bez tych supli sie nie obejdzie a zostalo malo czasu. Tak więc:

męzczyzna 22 lata
186 cm wzsotu
waga 91,5 kg :(

Moge ćwiczyć teraz praktycznie codziennie , bo pracuje do 14. W połowie września z drużyna startujemy z treningami ( wtorek czwartek po 1,5 godz) Posiadam dostęp do siłowni tak jakby wpółprofesjonalnej w szkole , ale większość sprzetów jest. Zamierzam też sobie wynając indywiadualnie sale na 1,5 godzinki ( bieganie lini, przez płotki, między pachołkami - taki mam zarys "katowania sie" ) Ale własnie potrzebuje planu.

Potrzebowałbym pomocy też co do extremalnych supli jak widać jest spora nadwaga a chciałbym zejść do wagi minimum 80kg ale marzy mi sie tak 76, 78 , wiadomo masy mięsniowej. ZNISZCZYĆ TŁUSZCZ ! raz na zawsze. Dodam że gram na pozycji Rzucający obrońca/niski skzydłowy. Ukłony i podziękowania na starcie za zainsteresowanie i jakąkolwiek pomoc !Pozdrawiam serdecznie forumowiczów !

Przepraszam za syf ale nie moge tego wczesniejszego posta usunąć i dwa powstały mam nadzieje administrator jakos to poprawi, nie ogarnąłem tego :/

Zmieniony przez - NikeBaller w dniu 2011-08-07 14:21:16

Zmieniony przez - NikeBaller w dniu 2011-08-07 14:24:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
raczej więcej aerobów dorzuć, ale jeśli koniecznie jakiś spalacz, możesz spróbować scorcha, moi znajomi byli zadowoleni, tyle że do tego dochodziło co najmniej 3 razy w tyg aero po 45 min plus jakieś inne aktywności i oczywiście dieta z ujemnym bilansem energetycznym, ale w Twoim przypadku raczej nie ma mowy o tego typu redukcji, bo całkiem stracisz siłę itd.. aczkolwiek samego scorcha możesz dorzucić IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Planuje zakupić THERMALAPRO V2 ,Killer Bee’s , Beta REVOLTION . ktoś coś moze mi powiedzieć o tych specyfikach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Suplementy nie załatwią za Ciebie praktycznie nic, wg mnie kasa w błoto :P

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Dieta do tego intensywne ćwiczenia i 3x w tygodniu areoby. Zrzucisz najpierw wagę, dopiero pomyślisz o jumpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
tylko jak mają wyglądać te ćwiczenia intensywne i aeroby? o to co caly czas sie rozchodzi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
pierwszy z brzegu trening siłowy + aeroby 3 razy w tygodniu po 45 min... treningów w necie od groma, ułóż pod to, jak Ci pasuje( jakie dni pasują, jaki sprzęt do dyspozycji) i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Ja proponuje Ripped Freaka!! super spalacz z 88 kg do 82 w trzy tygodnie jeszcze mam trochę na jakieś następne 3 tyg zejdę do 78 kg<lol> No przy moim 184 i wadze 88 ciężko się skakało a teraz to jest moc!!!

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja bym radził próbować na maxa ile się da bez supli, ale ripped wydaje się dobrym składowo spalaczem ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium