SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
aktualnie mamy treningi 3 razy w tygodniu, pn,śr,pt- ale dostęp do siłowni codziennie mam. do tego dochodzą też studia AWF więc chcąć nie chcąc w ruchu praktycznie jestem codziennie do potęgi drugiej. dodam że nigdy nie jadłem żadnych tabletek, białek itp i raczej nie chciałbym, może nie znam się nawet na tym zbyt dobrze ale wydaje mi się żę na dłuższą metę może to bardziej zaszkodzić niż pomóc, ale moge sie mylic :) skakanie+plyo+siłownia to coś na czym bazowałem do tej pory i myślę zę nie chcialbym specjalnie cos tu zmieniać, stąd kazda rozpiska co robić i jak będzie baaaardzo mile widziana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja po treningu:)
podskoki ze sztanga 3x6
przysiad 5x5 130kg:)ale to lajtowo:) co tydzien sobie zwiekszam 10kg:)nie ryzykuje kontuzjami narazie.
wykroki z 60kg na plecach 2x6
push press 3x6 60kg;)
brzuch silowo z obciazeniem do 30kg na klatce na laweczce;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
kurna jak tak widzę wszyscy koksują na siłkach, az rwie mnie by znowu wejśc pod ciężary, ale latem nie chce, wole sie cieszyc pełnią swieżości nóg i skakać :P więc skoro może póki co nie myślę o siłowni tylko dopiero na okres przygotowawczy do sezonu-sierpień- to może coś na regeneracje, jakieś suplementy? co tu generalnie radzicie zastosować, napewno sierpień-wrzesień przeznacze na prace na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a tam... ja silka do srody;)na weekendzie jestem bez zakwasow i moge polatac;)
ja tam teraz zapodam cytocell...mam nadzieje ze z regenaracja cos lepiej bedzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Hadzbe też tak masz że po ćwiczeniach na siłowni na nogi masz w nich niedowład(zakwasy) tak z 3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jak zrobie siad dzisiaj...jutro zlapie mnie mega zakwas i w czwartek nie bedzie sladu:) ale tak mam nog i tylka nie da sie uzywac;p;) najgorzej mam z klatka...dlatego nie cwicze obecnie...zakwas na niej 5 dni taki ze nie moge rak podniesc....caly tydzien mi psuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Ja klatę mam 4 dni... To znaczy że ćwiczymy do oporu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tak wyglada moj plan:
Poniedzialek
jump squat 3x6
przysiad pelny 5x5
wykroki 2x6
Push press 3x6
Brzuch silowo

wtorek:
power clean5x 3
martwy ciag5 x 5
wioslowanie 3x6


Sroda:(nie zawsze)
biceps silowo 1cwiczenie gryf prosty okolo 80kg
triceps silowo wyciskanie wasko ok 80-90kg
brzuch silowo

musze tak robic pod rzad gdyz w czwartek zjezdzam do domu:)
w czwartek mam zakwas juz tylko praktycznie na bicepsie i tricepsie:)

dzieki temu w czwartek moge byc swiezy na boisku...a w niedziele PLYO+ troche boiska;)

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-05-30 20:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Zjezdzasz do domu to ile masz lat?? WIdze po zdjęciach że z 24. W jakiej drużynie grasz to może jak rozpocznie się sezon to wbiję na mecz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja rocznik 89;) 22 mam od 2 maja;p
gram w SSK blazowa ale praktycznie caly sezon przesiedzialem;p
glownie przez guzowatosc kosci piszczelowej ktora mialem w zimie;/
siedze na mieszkaniu do konca czerwca a potem bede w domku:)wtedy bedzie porzadne zarcie. boisko. dostep do silowni w minute. chcialbym ze szczytem formy na lipiec trafic:)turnieje sie zaczna po okolicy;)chociaz kolo tego 110cm zrobic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium