SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wiem tylko ze jest w ProjecTVertical...a tam tayler ray opiera swoj trening na ciezarach i plyo:)i jego powiedzenie ,,weak man cant jump'' wiec nie wiem czy tylko jest na papierze w tym PV dla promocji czy trenuje tez tak z nimi. i jeszcze jedno ...jego babcia jest czarna:) mowil na fb;p wiec cos moze jednak zostalo.

ja nie robilem juz dosc dluzsza chwile plyo(zastapilem poprostu wsadzaniem i boiskiem) wiec niedlugo pasuje znowu jakies sprinty porobic i plyo;)
planem ciagne ile wlezie do wakacjii...jeszcze powalcze z box squatem chwilke a potem znowu wracam na pelny. cel do wakacji niby tylko 5cm....i za razem az 5cm zeby dotknac ta glowa obreczy i reke miec ponad kwadrat:)co nie zmienia faktu

ze po dzisiaj stwierdzilem ze jestem naprawde cienka du** nie dunker.
dotykac gory kwadratu i pudlowac 5 razy wsad 1reka z narzutu. wysoko skacze do celu. przy narzutach i innych rzeczach nizej ze 20cm;/ takze znikam niedlugo i ani widu ani slychu o mnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wsady i skakanie to takze plyo. Wiele osob o tym zapomina i katuje sie dodatkowymi cwiczeniami. Kazdy spadek z wysokosci to drop jump...A to jest mega ciezkie cwiczenie wbrew pozorom. Kazdy wyskok, kazda zbiorka, kazdy skok do rzuty...to wszystko sie liczy.
Hadzbe - wsadzaj dwoma...no i te wsady z narzutu...niestety naprawde duzo rzeczy mozna popsuc przy jednym wsadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mam tez okropna dysproporcje podczas skakania z pilka. naprawde wsadze dwoma,plecak tez zrobie,jedna, tylem. na styk. przy narzucie juz duzo lepiej. a reka do celu to jeszcze wyzej. musze duzo targac zarzutu,power clean bo to podobno poprawia skok z pilka a u mnie z tym slabo. tak samo poprawia to ponoc wykonywanie plyo z pilka w rekach. narazie dokad cieplo nie robie plyo tylko korzystam z boiska:) jak sie zrobi chlodniej to bedzie 2xsilka+plyo+1 dzionek na jakas sale powsadzac i pograc.
generalnie od miesiaca bardzo malo sie rozciagalem...doslownie pare wymachow dynamicznie przed. i ze 2 minuty po treningu:) to musze tez poprawic. sprinty tez zaniedbalem.
ciesze sie tylko ze jest ten temat i juz nie popelniam bledow jak na poczatkach i kolana mam jak zlote;) poskakalem dzisiaj caly dzien i jedynie mam zakwas.
jeszcze raz dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
Sołtys, sprawdź już ostatni raz tylko mój plan na poprzedniej stronie. Może być taki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
moze to i nie byl pelny mlynek z full zasiegiem i techicznym ruchem, ale ja sie jaram jak dziecko bo bylo to juz coś, a podkreslam ze w ostatnim miesiacu na boisku skakalem tylko 2 razy co widac na nagraniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
szybkie pytanie ciężar w martwym, siadzie i wyciskaniuna klate (5x5) cały czas ma byc taki sam czy na przykład zwiększać co 2 serie?

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zwiekszac co serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
spadlem dzisiaj ze schodow;/ skrecilem kostke;/
cale plecy mam czarne i reka skora zdarta z przedramion;/
****!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wiecej pij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
heh. bylem u siostry. i ktos umyl klatke schodowa...a ja bylem w japonkach...
nie dosc ze trzymalem telefon w rece i sie dobrze nie podratowalem to podjechala kostka a ja na plecach zjechalem na dol;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium