SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
To nie rob siadow do 90stopni a pelne, dupskiem jak najnizej Wczoraj zaczalem 4.5tyg (9treningow po 2xtydz) treningu niemieckich ciezarowcow dla przysiadu. 10x5 (1minuta przerwy) z ciezarem 102kg pelnych siadow... Daaawno nie mialem takiego kwasu na na nogach i dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
i tu chyba polega mój błąd że ja robie przysiady tak że prawie styka mi się udo z łydką muszę spróbować do 90stopni i zobaczymy czy siła pójdzie

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
Czyli lepsza wersja przysiadów pod kątem wzrostu siły jest do 90stopni czy pełne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
potrzebuje treningu FBW z naciskiem na nogi(konkretnie wyskok) , siatke trenuje w poniedzialek i w czwartek od 16:30 do 19, dobry trening, po 400 przysiadow 200 brzuszkow i duzo ataków. W dodatku w piątki jezdze na godzinne baseny ;) . Dzis wykupilem worek treningowy i mam zamiar na nim trenowac po treningu siłowym, prosze o ulozenie odpowiedniego planu - Podkreslam z naciskiem na nogi(wyskok) :) do dyspozycji mam ławeczke prostą , sztange czyli raczej wszystko.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
wsn123
strona 100

Lewy0105
nie, bezpieczniejsza i lepsza wersja siadów to pełne siady, gdyż wtedy jest mniejsze obciążenie na kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
wsn123
strona 100

Lewy0105
nie, bezpieczniejsza i lepsza wersja siadów to pełne siady, gdyż wtedy jest mniejsze obciążenie na kolana. No i do tego siła idzie lepiej. Rób pełne siady, zacznij z niskiego ^ i dokładaj co tydzień ciężaru a siła pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn siady powinno sie robic gleboko, tzn najlepiej glebokosc trojbojowa bo calkowite atg moze tez miec negatywny wplyw na kolana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ten trójbojowy przysiad tj. rozstaw nóg szerszy niż barki i prawie atg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn chodzi mi tylko o glebokosci, ze gorne uda ponizej linii kolan, jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
aha, ok:) ja jestem po serii zabiegów na bark, jest znacznie lepiej, ale odpuszczam zupełnie barki, klate na jakiś czas... przez najbliższy czas tylko nogi, mam nadzieję, że wyskok pójdzie w górę:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium