SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
będę musiał rotować treningami, bo teraz gramy jakąś ligę, mecze różnie wypadają, raz piątek, raz wtorek, ale na pewno się zastosuję do tego, co napisałeś, jestem ogromnie wdzięczny za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363


Sołtys co myślisz o tym ćwiczeniu? Pomoże trochę na tylną partie ud?

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jest super! jako cwiczenie uzupelniajace po przysiadach czy MC, zwlaszcza na jednej nodze albo na dwoch ze sztanga na biodrach. Mocniej pracuje dupa niz dwuglowe czy plecy i temu jest super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
dobrze to słyszeć. Od jutra wrzucę to ćwiczenie do swojego treningu. Dzięki wielkie :D!

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie jest jeszcze inny (byc moze lepszy) czas na robienie tego cwiczenia a mianowicie na poczatku treningu (po rozgrzewce rzecz jasna). W USA mowia na to glute activation, czyli aktywacja miesni posladkowych ktore sa czesto bardzo niedoceniane przez sportowcow a to one glownie odpowiadaja za sprint/wyskok i zmniejszenie kontuzji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
sołtys, mam pytanko
czy robić 1x w tygodniu nogi i plecy, czy może bardziej się opłaca podzielić na pół, w moim planie wychodzi po 2 ćwiczenia na nogi i plecy, w drugim dniu tak samo
albo 3 opcja 3 ćw. na nogi + 1 ćw. na plecy i odwrotnie w drugim dniu
resztę ciała mam zamiar 2x w tygodniu ćwiczyć
pozdro

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Witam panowie. Skleiłem taki planik i proszę o poprawę trochę mało ćwiczeń mi wyszło to możecie dodać coś od siebie także jeśli chodzi o inne partie niż nogi.

Poniedziałek
1. Power Clean
2. Martwy Ciąg
3. Uginanie ramion ze sztangą(biceps)
4. brzuch silowo



Środa:
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
2. Uginanie ramion ze sztangą(triceps) lub Wyciskanie francuskie hantlami
3. Wiosłowanie
4. Unoszenia tułowia z opadu


Piątek:
1. Podskoki ze sztangą
2. Ciężki przysiad
3. Wykroki

Zmieniony przez - czeslaw16 w dniu 2011-07-30 11:58:05

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kuubaz podaj konkretny plan, zobaczymy co dokladnie masz na mysli i poprawimy
czeslaw drobna korekta:
Poniedziałek
1. Power Clean
2. Martwy Ciąg
3. wioslowanie
4. brzuch silowo



Środa:
1. push press 5x5
2. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
3. Prostowanie ramion ze sztangą(triceps) lub Wyciskanie francuskie hantlami
4. biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
przeglądałem ten plan swój i mam pytanie, rdl to martwy na prostych nogach? obejrzałem na jakimś filmiku i tak mi się wydaje, ale wolę się upewnić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mniej wiecej, sztanga idzie caly czas przy nogach, wypinasz lekko dupe...poprostu rob tak jak na filmikach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium