SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
A ja dam też coś od siebie :) Ja to ten typ co atakuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Nie dawno wróciłem z ostatniej hali w tym roku. Wynik w naskoku oscyluje gdzieś 95/98cm co daje 335/338cm przy 182 i 240 zasięgu ramion. Z tego nie jestem do końca zadowolony, gdyż wyniki siłowe poszły sporo w górę (pełny przysiad atg 130x 5 i 150x 1 oraz MC 140x 5 i 165x 1) ale co tu wymagać gdy na salę i na poskakanie miałem raptem 2x co drugi tydzień. Także do wiosny podtrzymać wysokość naskoku + dorzucić sporo żelastwa na sztangę a gdy tylko przyjdą cieplejsze dni pracować nad dynamiką, skakaniem i wsadami

I już teraz życzę wszystkim Szczęśliwego i owocnego 2012 roku ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
Dythican żebym ja miał taki naskok po prostu bym odpłynął, imo powinienieś porównać do tego co było na początku i to jaki ogrom pracy musiales wlozyc zeby te wyniki silowe tak wzrosły =] gratuluje wyskoku, ja dopiero jestem laikiem bo z miejsca raptem mój max to 340cm ale wzrost 202 więc wiadomo :), Sołtys dzieki za porade co do rozciągaia juz czuje poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
rozmawialem dzisiaj z fizjoterapeutka, twierdzi ze na kolano skoczka masci powinny troche pomoc, najwazniejsza jest opaska pod kolano i cwiczenia wzmacniajace dwójki, czwórki, rozciaganie itd, ale martwi mnie bo stwierdzila ze okolo 3-4 dni odpoczynku powinny sprawic ze noga przestanie bolec i stan zapalny przejdzie, w moim przypadku juz 9 dni i boli nadal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Witam. Mam takie pytanko. Czy mogę zastąpić zwykły martwy ciąg wersją sumo(nogi szeroko i wąski chwyt)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Witam, mam 16 lat, 185 wzrostu i znalazłem trening na polepszenie wyskoku- https://www.sfd.pl/PeCo-t157282.html Moim marzeniem jest latanie jak Michael Jordan.Czy jest jakiś lepszy trening na wyskok, nie obciążający stawów od PeCo dla mnie?Bardzo zależy mi aby jeszcze urosnąć i w treningu nie może być ćwiczeń hamujących wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
barthooo bardzo dobre zdjęcie fajny zasięg ale ta ręka która nie atakuje powinna co robić a nie tylko sobie wisieć :D

pozdro :) co to za liga i gdzie ???

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Wątpię żeby Jordan itp. latali po takich programach na wyskok:P a trening siłowy nie hamuje wzrostu...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
W takim razie w jaki sposób oni wyćwiczyli sobie takiego jumpa?;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
genetyka mudzynska;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium