SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
wczoraj troche poskakalem. niedlugo bo deszcze mnie złapał, ale intensywnie dosc skakalem
teoretycznie powinienem miec mniej sił bo juz zaczelismy przygotowanai do sezonu ale jest jeszcze power, nie cwicze ostatnio juz nic, poza skakaniem, stad niesamowicie sie zdziwilem ze takie rzeczy mi wychodza, coraz lepiej, to co daje wiary w to co sie robi to zauwazalne postępy
nie probowalem robic mlynka a czulem sile, bo mam zdartą rękę, na filmiku jest jeden wsad z innego orlika, nie bylo wogole zamiaru robic wsadow ale chcialem sprawdzic, kosz ma jakies 310 cm, paranoja co za ludzie zeby takie kosze robić



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Ładnie, bardzo ładnie.. :D
Hmm to już sporo ponad m wyskoku masz, co?
Ile zasięgu ramion?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
wyskoku nie mierzylem ale wyglada na to ze progress jest i ponad metr jest, stojąc na boso z ręką mam 233 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Maverick - 310 to jeszcze nic. U mnie na osiedlu były kosze 3.40-3.50m. Jakoś rok temu je wycięli i jest sam asfalt. Paczki ładne, spróbuj sobie niżej narzucać - podejrzewam że wtedy byś wsadził pompkę albo jakie inne cudo ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Jak się rozgrzewacie przed skakaniem, żeby jak najlepiej się rozgrzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
no poczytałem troche o tych specyfikach z supli i faktycznie tylko naciaganie , jedyne dobre łakocie ma animal i chyba sprobuje to co tutaj kolega zapodal czyli ripped
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
NikeBaller z pytaniem o suple udaj sie do dzialu suplementow, tam Ci szybko doradza
Co do treningu, ogolnie musisz zdac sobie sprawe ze albo wyskok/szybkosc albo wytrzymalosc i katowanie sie. Budowa sily i szybkosci wymaga odpoczynku, takze musisz
Poniedziałek
1. hang Clean 5s x 3 powt
2. Martwy Ciąg 5x5
3. wioslowanie polsztanga lub hantla 3x8
4. podciaganie na drazku 3x max

Środa:
1. Wyciskanie hantli na lawce skosnej 12-10-8-6
2. Rozpietki 3x10
3. Uginanie ramion ze sztangą + Wyciskanie francuskie sztanga po 4s
4. Uginanie ramion na skosie + Prostowanie ramion na wyciagu gornym po 4s

Piątek:
1. Podskoki ze sztangą 5x5 (30% obciazenia z przysiadu)
2. Push press 3x8
3. Ciężki przysiad 5x5 ciezko
4. Wykroki 3x8
5. brzuch silowo

Czego nie rozumiesz, pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Dzisiaj z rana mały trening. Pod wieczór mały meczyk, na którym zaliczyłem cztery dunki :). Pierwszy power dunk z narzutu z autu dwoma rękoma, drugi w kontrze jedną ręką z narzutu, trzeci dwoma z narzutu między ludźmi a czwarty samodzielnie z biegu w kontrze jedną ręką. Niby nic takiego, ale motywuje mnie że aż się jaram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no to gratulacje ruxon :) ja właśnie szpyry katuje, w przysiadach nowy rekokrd w serii, stopniowo coraz lepiej i to widzę po sobie, że siła jest, więcej muszę popracować nad dynamiką i techniką skakania, oby było coraz lepiej ;) off top- jak ktoś się zastanawia nad kupnem purple wraatha, niech się nie zastanawia, tylko kupuje... robię rekordy, a nawet się nie spociłem, regeneracja i wytrzymałość kosmos, szok ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-08-08 20:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
hej panowie.czy da się połączyć trening na masę z progresja na wyskok? jak długo dochodziliście do swojego wyskoku??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium