SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hmm.. Jeśli ten kosz ma 2.90 (każdy siatki z miejsca sięgał, więc może, albo to perspektywa tak psuje) lub coś koło tego.. No nawet powiedzmy 3.00, to mógłbym też pokazać kilka paczek :D

@EDIT: od razu widać który to Mario, a który to Pepa :D:D. Mario - pompka z obrotem ładna, szacun :)

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-07-26 23:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ta koles wsadza lokiec z miejsca i kosz ma 3m? bez przesady, carter bylby zaskoczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Nie chciałem zaniżyć obręczy w razie czego ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jeszcze nigdzie nie widzialem zeby ktos wsadzal z miejsca...n 280 to hiper trudne;p gdzie Ty to widzisz soltys to w filmiku;p co nie zmienia faktu ze z 290 nie wiecej:) jakby to bylo na wymiarze to normalnie czolowka swiatowa;p lokiec wkladaja bez zadnej inicjatywy:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
chodzilo mi o 1:30 bo koles zrobil taki nabieg ze zastrzymal sie przed wyskokiem (zdrobnil kroczki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..no to hadzbe jak bys na tamtym koszu zrobil pod noga to jestes kozak dla mnie ... i z niecierpliwoscia czekam kiedy sie spotkamy na konkursie zeby Ciebie zobaczyc na zywo .. kosz wyglada na niski bo krecony z gory i z przodu i zawsze wtedy wysokosc jest przeklamana... a goscie wkladali lokcie bo mieli po 2 metry .. tylko ja i pepa klajniaki a reszta po 2 metry... gosc co zrobil lokcia z naskoku mial 2 metry ale i naskok ok metra .. masakra jak dla mnie co on mogl robic ... nie wiem ile mial wysokosci dokladnie kosz bo miarki nie mialem ... jak wyciagnalem reke to brakowalo ok 50 cm ..napewno byl sporo ponizej wymiaru ..zakladam 2.95 - 2,97 ... gdyby mial 2,90 to bym spokojnie wkladal pod noga a nie dalem razu ani razu ale dla soltysa kazde obrecze sa 5 cm nizsze niz faktycznie .. ale chyba sie do tego juz przyzwyczailismy ..he ..tak czy siak wszedzie na konkursach powinny byc takie obrecze ... lepsza zabawa by byla .. z reszta gadalem z pepa i z tymy wysokosciami kosza jest roznie na kazdym turnieju inna wysokosc

.. a ze pepa wysoko nie skacze to jeszce nie slyszalem ..dla mnie na zywo kozak pieknie idzie w gore .. moze z krecenia z takiej perspektywy nie widac tej wysokosci ale na zywo - wysoko bylo ...

w sobote turek i zabawa na prawdziwe kosze ... postaram sie zrobic to samo ale nie wiem czy dam rade w koncu winmilla nad gosciem bo mam jakies leki w przeskakiwaniu kogos ... do tego wyskok z 10 cm mniejszy ponizej formy wiec bedzie ciezko ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..soltys ale ten koles mial 2 metry ... to co sie dziwisz ... ale skakal serio ok metra czyli tyle co carter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Mario - już nie chodzi o Sołtysa, ale siatka pod obręczą krótka, a każdy ma siatkę na samym wyciągnięciu ręki, dlatego można tak wywnioskować ^^. A co do windmilla nad kimś - wierzę, że to się uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a to to widzialem;p pisalem wlasnie wyzej ze bez zadnej inicjatywy;p
ale taki jest wlasnie streetball:) koszy sie nie wybiera tylko sie pakuje na tym co jest.
raz wymiar. raz za wysoko. raz low rim;)
ale paczki fajne iron fajna pompeczka 360. ale taki kosz zupelnie nie pokazuje kto jest naprawde dobry:) bo dziwny konkurs jak kazdy jest w stanie dac windmilla,wlozyc lokiec i zrobic pompke:D a jakby bylo 305 to co? bylby 1 windmill,pompks,360.... i lokcia by nikt nie wlozyl;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tamten koles ma metr wyskoku? chyba razem z kolega z druzyny. Zeby mial metr to oczy lataly by na wysokosci obreczy a tam nawet glowa brakowalo z 20cm. Chcesz to sie smiej z mojej oceny ale ja tez wsadzalem na koszach zaczynajac od 280 po 315 i wiem co i jak wyglada. Gratuluje wygranej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium