SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Zabrzmi głupio, ale skoro lewą pod kątem wyskoku masz zręczniejszą, silniejszą, a wyżej skaczesz z prawej.. Pozostaje mózg/rdzeń kręgowy ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
troszke pomieszalem;p
moze 1 noga poprostu ma szybciej kurczace sie wlokna..ktore sie wyrobily podczas specyficznego skoku z 2 nog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
ruxon.. a gdzie windmille? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Był jeden, ogólnie słaby, ale z tego kąta wygląda jak "pompka jedną ręką?". Następnym razem postaram się zrobić takiego wyku**nego poniekąd + dobry kąt kamery :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Hadzbe byc moze z naskokiem moze byc to powiazane bo naskok ZAWSZE koncze prawa noga...ale zakwasy mam na lewej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja skacze PRAWA lewa...prawa duuuzo wieksza bo duzo nizej sie ugina u mnie przy naskoku:) stad moze dynamika w drugiej nodze wynika wlasnie z tego z druga noga ma o wiele krotszy kontakt z podlozem(przynajmniej u mnie)



w 10 sekundzie zwolnione tempo wystarczy spjrzec ile 1 noga a ile 2 noga jest przy ziemi;) chyba stad sie to bierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. hadzbe mam dla Ciebie paczke na rozpoczecie jutrzejszego konkursu ...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wystawka i scina
Hadzbe byc moze cos w tym jest...to nic, dalej bede katowal lewa noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
prosze Cie;p nie porownuj mnie do czarnych skaczacych 125cm;p
mam z te 110 bez pilki...i mam tez 225 zasiegu...zrobie windmilla i pompke na kilkadziesiat prob i tyle;) nawet do Ciebie nie mam co sie rownac przy swojej obecnej koorydnacji bo nawet dobrze sie obracac nie potrafie:)
zwazywszy na to ze kosze jutro dowala tez 310cm. szansa ze mi cos wejdzie jest malutka:) dorzucajac do tego dodatek jakim jest biedny, sledz, i kovalenko moje szanse sa znikome;) dlatego sie nie przejmuje....wychodze zeby sie pokazac i przelamac te lody przed publicznoscia:) bo ja przy publice miekne;p bede robil co sie da;p wejdzie to wejdzie nie to PEACE!:D i na silownie kur**a inni maja doswiadczenie ze 100konkursow...ja nie

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-23 23:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. za***iscie ten koles co wstawilem jego paczke jest w Twoim wzroscie Hadzbe ... cholera czemu czarni maja wszystko wieksze .. he .. nawet wyskok ..

.. a czemu Hadzbe mieliby dac kosze 3,10 ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium