SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Sołtys jesteś hardkorem :D ale fajna taka historia bo pokazuje jak podchodzisz do ćwiczeń i nie zrażasz się byle czym :) btw skoro na siłownnie się wybrałeś to jesli moge spytac- zaleczyles ten bol kolana? bo przegladalem na forum sporo tematow i widzialem ze coś miałes podobnego do mnie. ja aktualnie co 2 dzien wykonuje cwiczenia wzmacniajace miesnie o ktorych pisalismy i niby z dnia nadzien jest coraz lepiej ale nadal coś tam jeszcze boli u wierzchołka rzepki

Dythican- całkiem pokaźne wyniki, gratulacje bo dźwigasz nie byle jakie ciężary :)

z tego braku skakania bo juz prawie miesiac przerwy mam postanowilem jakis filmik sklecić z serii best of the year by me, także wrzucam swoje skromne wsadki, bo juz mnie nosi od miesiaca zeby skakac i tu lipa. apropo lipy- Lipiński to naprawde zmierza ku niezłej karierze, robi solidne paczki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
...gdyby te moje wyniki siłowe lepiej przekładały się na wyskok było by duuużo fajniej :P

p.s. filmik, mimo że wszystko widzieliśmy, fajniutki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Maverick15 dzieki za docenienie. Bolu kolana jako takiego nie bylo, bardziej niestabilnosc i jeszcze troche zostala, czuc zwlaszcza przy wyskoku z jednej nogi i wsadu np tylem...Mam nadzieje ze uda sie to do konca zaleczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja bede mial mozliwosc w przyszlym tygodniu z dobra fizjoterapeutką porozmawiac [ pracuje w klubie ekstraligowym koszykowki kobiet] moze uda mi sie cos wyciagnac informacji przydatnych na temat kolana to podziele się na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
dawno tu nie pisałem, ale cały czas coś tam ćwiczę, nie skaczę w ogóle od 2 miesięcy co nie znaczy ze nie wróce
Ostatni trening


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
tak z innej beczki
gra/grał ktoś z was w butach adidas pro model zero takich jak ten?
http://allegro.pl/adidas-pro-model-zero-45-1-3-29-cm-rose-nba-i1961969226.html
zastanawiam się czy to faktycznie taki lekki but, ale najważniejsze, czy dobrze trzyma kostkę, bo raz już miałem prawie 2 miesiące z głowy więc trzeba o siebie dbać ;p
pozdro

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
te adidasy rose'y ostatnio chwal isobie wielu ludzi, sam mysle zeby je nabyć, jesli je wezmiesz Papryka to daj znać jak sie sprawuja :)

ja z kolei mam taki oto ciekawy news co do mojego kolana, zanim zaczynam wzmacniac kolano to cwiczenia rozciagajace- dokladniej wykonanie dwóch na dwugłowy i jednego na czworogłowy sprawia ze calkowicie bol kolana mija, czyli gdzies tu jest ukryte rozwiazanie, czyzby problem jednak z dwuglowym a nie czworogłowym? głupieje juz totalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
A mógłbyś opisać te ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Maverick15 no ja tez to rozkminiam...czytalem ze spiety miesien dwuglowy moze powodowac przyparcie rzepki, ale w sumie tak samo czworoglowy...Skoro pomaga to nalezy sluchac sie swojego organizmu. U mnie dochodzi jeszcze problem z napieta powiezia boczna...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium