SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, te wsady wygladaja efektownie a nie sa wcale trudne, tak jak griffina na slam dunk contest. Ma szczescie ze jest prawo reczny i konczy naskok lewa noga to moze sie poleciec na odleglosc. Ostatnio probowalem na druga noge robic naskok ale bieda z nedza byla i szybko mi przeszla chec nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
Mam dosyć ważne pytanie: teraz zaczynam cykl 8 tygodni programem ze strony 100. Obydwa treningi zajmują mi około 45 minut do godziny. Czy mogę PO skończonych ćwiczeniach z tego programu dorzucić kilka ćwiczeń typowo na biceps? Chodzi o to że wtorek i czwartek robie program ze strony 100 i chcialbym po tych cwiczeniach jeszcze biceps zrobic, + do tego w sobote jeszcze typowy dzien na klate i biceps. czy nie bedzie tego za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
A ja właśnie wczoraj zrobiłem pierwszy trening według programu ze strony 100 i dopiero dziś w sumie odczuwam "efekty" to znaczy zakwas jak cholera no i "czuję" brzuch. To chyba w sumie normalne, jutro robię 2 dzień zobaczymy jak będzie... No i czekam na jakieś efekty, pewnie pojawią się koło 3-4 tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też zamierzam ruszyć z podobnym programem, ćwiczenia trochę inne (nie mam sztangi), ale założenia takie same, liczę, że coś w końcu z moim jumpem ruszy, bo nie wypada mieć siatkarzowi amatorowi ledwie 60 cm wyskoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dzisiaj wrocilem!:)
to co wyprawialem na siatce...i dunki po... mnie zaskoczyly:) jest dobrze;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
to tak jak ja, Hadzbe ;D oprócz dunków xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
fajny filmik bez kozaczenia itp bardzo milo sie oglada
ps. tak sobie pomyslalem, biedny jest tego wzrostu co ja, ale wazy 12 kg mniej...ciekawe jakbym ja schudl teraz 12 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
widzialem biednego nogi na zywo i widzialem zdjecie na fb jak sie opala....powiem tak...wszedzie chudy...ale na lydkach i nogach ma KUPE miesa:) -12kg;p +10cm;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
Mam takie małe pytanie, jestem po 2 treningu ogólnie co do nóg jest git czuję że zaczyna działać hehe ale nie o tym teraz. W poniedziałek zrobiłem kilka serii brzuszków na ławce skośnej, no i teraz to masakrycznie odczuwam, pompek nie da rady robić bo brzuch "pali" i dziś na treningu też odpuściłem to trenowanie siłowo brzucha. No i pytanie jak to robić żeby dobrze robić no ale też żeby jakoś ten brzuch mniej napieprzał bo dziś jest ok ale wczoraj to masakra była przy wstawaniu itd. Proszę o rady
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium