SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263869

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
powietrzny:) bo rok temu tak bylo...poprostu parking sie unosi i jest wyzszy:)
i rok temu organizator mowil ze przeprasza za za wysokie kosze ale nic nie mozemy poradzic:) wiec w tym roku to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ale wiesz Hadzbe, sam fakt, że idziesz na konkurs, to już jest coś, przełamujesz swój "strach", więc już dobrze.... spróbuj podejść do tego na luzie, z wiarą w siebie, jako nowe doświadczenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
czworka boli dalej:( a na polu leje jak nie wiem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877




tak jak mówiłem, krótki materiał z wczoraj, widzicie nadal progress w paczkach? tydzień od ostatniej sesji minął a poczulem wczoraj troche ze kurcze nieco sie zatrzymalem, hm moze moje mylne wrazenie?

Zmieniony przez - Maverick15 w dniu 2011-06-24 11:14:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ładnie to wygląda Maverick15 :). Wydaje mi się, że z takim zapasem jesteś w stanie "wykręcić" dużo więcej rzeczy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... do windmilla zabraklo dobre z 20 cm takze to ja nie wiem czy on tak coming soon ale jak widze z nicku masz 15 lat tak ?? .. jak na ten wiek to mega talent .. sily i szybkosci brakuje przy tych wsadach ale z wiekiem szybko jej nabierzesz ... jak dla mnie za***iscie to wyglada na ten wiek .. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
nie nie Powietrzny :D 15 lat jak mialem to przygode z koszykowka na dobre zaczynalem :) 21 lat koncze niebawem, a taki mam nick bo juz od dawna na forum jestem :)

do młynka troche brakuje jeszcze fakt, ale zamierzam lato ciezko przepracowac- z narzutki ciezko mi rzucic idealna pilke, zawsze jest dyskomfort, mysle ze latwiej bedzie jak ktos stanie z reka i bedzie mi trzymal pilke, na nizszym koszy wychodzilo mi to za kazdym razem, ale motywuja mnie takie slowa i tak jak wspomnialem, nie opierniczam się mimo ze wakacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Mi jest łatwiej windmilla samemu z biegu, narzutu kompletnie nie czuję. Ten na filmiku młyn to taki półmłyn, niekiedy są lepsze.. Ogólnie dużo pracy przede mną. Muszę BTL i BHB zrobić w te wakacje na 2,90 :/

@EDIT: Ale mam mega utrudnienie - prawo ręczny + prawa noga z przodu :(

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-06-24 16:48:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium