SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
to co zawsze;)
ale video bedzie wieczorem bo kabelka nie mam;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
A u mnie troche lipa. Byłem dziś na koszu około 2.90m i miałem nadgarstek nad obrecza i weszła mi z 1 na 20 (takie slabe) i to jedną nogą, a z dwóch nie wiem czemu ale nie mogłem. Z naskoku mam różnice mala, ale wiecej skacze (2cm), lecz nie wiem czemu ale z dwoch nie moglem wsadzic ;/

Zmieniony przez - pecker w dniu 2011-08-09 19:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Pecker - zapewne sprawia Ci problem odpowiednie chwycenie piłki przy naskoku. Mnie wygnał chwilę po przyjściu na boisko deszcz.. Eh ta pogoda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Musze potrenować i wkoncu musi sie udac.

Muszę nauczyć się naskok prawa lewa, bo robie lewa prawa bo tak mi jest wygodniej. Mam silniejsza noge lewa, a silniejsza ma byc z przodu tak?

Zmieniony przez - pecker w dniu 2011-08-09 21:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
teoretycznie, dla praworęcznego jest lewa-prawa-lewa, a dla mańkuta odwrotnie, aczkolwiek każdy powinien samemu dopasowywać i szlifować technikę naskoku według mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
totalne nieporozumienie jest z tym ułożeniem stóp dla prawo czy leworęcznego. Nie wiem skąd wy to bierzecie Skacze się po prostu tak aby ruch był jak najbardziej naturalny, po co tracić czas na zmianę sposobu ułożenia nóg co całkowicie niszczy naturalną technikę. Lepiej się skupić nad tym co się robiło przez wiele lat(i to jest naturalne), niż uczyć się chodzić od początku. T Dub jest praworęczny, golden child też a ułożenie stóp mają całkowicie inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Jestem praworęczny i skaczę prawą z przodu. Wolałbym lewą z przodu, aczkolwiek teraz jest mi to bez różnicy. Także to jest kwestia w większości indywidualna :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
z tego co kojarzę, chodzi o zależność tego typu, że teoretycznie większą siłę się uzyskuje z ułożenia przekątnego, niż prostego, tak mi się wydaje...aczkolwiek tak jak napisałem, jest to kwestia indywidualna, więc każdy powinien indywidualnie pod siebie znaleźć technikę skoku ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-08-09 22:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ale powiem Ci, że moim zdaniem też nie ma co katować techniki skoku. Jak się skacze to z biegiem czasu samo wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
zgadzam się, dlatego też dodałem, żeby szlifować swoją technikę ;)


Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-08-09 22:25:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium