SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
carbo dla uzupełniena węgli podczas treningu... gainer podbije kaloryczność, no chyba, że po prostu ułożysz dietę masową i będziesz się jej trzymał w 100%, to bez gainera możesz się obejść, ale kreatynę lepiej wrzucić, jakieś mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
Niestety kreatyna odpada za bardzo sie zrazilem a co do carbo to zawsze podczas treningu 1 raz pic ? Bo myslalem zeby carbo zawsze podczas treningu a jakis gainer tak zawsze ok. 15;00. Czy takie cos ma sens ? Oczywiscie zmiana diety na odpowiedniejsza... Rano przed szkola odzywka odpada bo wszystko zwroce i potem w szkole moge miec problem a po szkole jest juz ok.

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
a co nie tak z kretką, że się zraziłeś? generalnie jest to jeden z nie wielu suplementów, które faktycznie działają, ale skoro nie chcesz, to luz.. przeważnie producenci na opakowaniu podają, ja sobie rozrabiałem w 1,5 l carbo i piłem podczas przerw na siłowni lub podczas meczów... gainer najlepiej bezpośrednio po treningu i podczas najdłuższej przerwy między posiłkami w ciągu dnia, ale dawkowanie już wg braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
to mowisz ze samo carbo wystarczy ? Co do krety to bralem polowe dawki i w kiblu zwracalem i mojego kumpla napompowalo przestal brac miesiac i spadl 3kg( wydaje mi sie ze kreta pompuje na jakis czas i to wszystko poza tym mam 17 lat i to chyba za wczesnie na krete ) A jak samo carbo bym bral i dieta to ile razy dziennie mam brac carbo ? I polecasz jakies ( firma, smak) ?

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
zwiększ kaloryczność diety, to i masa ruszy;) spadki głównie są spowodowane słabą dietą/treningiem itd, wiele czynników na to wpływa.. carbo tylko podczas treningów pij, firm jest tak dużo, najlepiej patrz stosunek cena/ilość... ja przez jakiś czas piłem activlab hot, na jakieś 14l chyba stykało, jest tego cała masa, najlepiej poszukać w necie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
Ok WIELKI DZIEKI za info :]

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
właśnie wróciłem z USG kolana: podejrzenie chondromalacji rzepki, zalecana wizyta u ortopedy i rezonans magnetyczny. mam nadzieje ze choroba dalej nie postapi, poki co glukozamina i nie forsowac sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
bubba- powiadasz ze z USG skierowano Cię na rezonans? a coś przez to USG zinterpretowal Ci lekarz poza ogolnie podejrzeniem chondro? pytam bo w piątek też idę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
powiedziała mi babka która wykonała USG że PODEJRZEWA chondromalacje, i zeby wiedziec na czym stoje powinieniem wykonac rezonans i skonsultowac sie z ortopeda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w takim wieku chondromalacja? dziwne...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium