SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Pokaz mi w ktorym miejscu pisalem o tego typu durnych programach? Mowie tylko ze mozna robic sile bez ciezarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Ja tylko pisze, ze mimo chwilowych efektów możesz przeciążać kolana, i potem dopiero będzie. Nie ma tu żadnego ofensa w twoją stronę, nie odbierz mnie źle :)

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
spoko, a co do przeciazania kolan to raczej nie obciazam ich bardziej niz zwyklym treningiem silowym.
Jeszcze co do tego ze cwiczas jedna noge nie zwieksza sie sily w ruchu dwoma, to jak mielismy na w-f sprawdzian z wyciskania na max to podnioslem najwiecej - jakies 120% masy ciala, a jedyne cwiczenie jakie wykonywalem, ktore moglo imitowac podobny ruch to pompki an jednej rece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wiec sprawdz swoj maks w przysiadzie i bedzie jasnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
chetnie bym sprawdzil, ale nie bardzo mam mozliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
mam pytanie: czy rumuński martwy ciąg różni się czymś specjalnym od normalnego? oglądałem na yutube filmiki i szczerze mówiąc nie widze róznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bubba95 bardziej wypinasz tylek do tylu i sztanga idzie przy ciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
Aha dzieki. A mam jeszcze sołtys ogromną prośbę do ciebie: czy moglbys mi powiedziec czy moj plan ulozony ponizej jest dobry? Przeczytalem obydwie dyskusje "cwiczmy wyskok razem" ale na silowni cwicze od niedawna i samemu - nie ma kto poprawic mnie, gdy robiec jakies cwiczenie zle. W zwiazku z tym ulozylem plan ktory nie zawiera takich cwiczen jak np. rwanie,wiosłowanie czy push press, co najwyzej wiem jak poprawnie wykonywac martwy ciag.

Poniedziałek:
przysiad ze sztangą progresja co serie 5x5
wyciskanie nóg na suwnicy 3x5 progresja co serie
wykroki 5x5
rumunski martwy 3x5
brzuszki z obciazeniem

Sroda:
przysiad ze sztangą do ławki 5x5
podskoki ze sztangą 3x5
przysiad bułgarski z obciazeniem 3x6 na noge
dynamiczne unoszenie tułowia z opadu
wznosy łydek z obciążeniem 2x10
brzuszki z obciążeniem

Jeżeli możesz to rzuć okiem i skoryguj. Tak jak mowilem - pominalem cwiczenia wymagajace techniki, bo źle wykonywane mogą przynieść więcej szkody niż pozytku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bubba95 zrozumiale ze sie boisz, ale w tych czasach, gdzie mamy youtube naprawde mozna sporo zdzialac. Wiem po sobie, mi tez nikt nigdy nie pokazywal zadnych cwiczen. Trzeba obejrzec setki czy dzisiatki razy i probowac. Zaczynac od smiesznych ciezarow, w miare postepow w technice zwiekszac ciezar.

Poniedziałek:
podskoki ze sztanga 5x5 30% maksa z przysiadu
przysiad ze sztangą progresja co serie 5x5
wykroki 5x5
lydki 3x20 na noge
brzuszki z obciazeniem

czwartek:
hang clean 5x5 spokojnie zeby opanowac technike
push press 3x8
rumunski martwy 5x5
unoszenie nog w zwisie na drazku

mozesz dorzucic jeszcze trzeci dzien typowo na gore ciala, klatka, biceps, triceps, plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Wszystkie ćwiczenia wymagają techniki, niektóre po prostu wybaczają więcej błędów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium