SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
a ten power clean mógłbym czymś zamienić, bo technicznie nie umiem dobrze.
a te pozostałe partie moge tak 3 razy w tygodniu raz w zakresie 5 powtórzeń drugi trening w zakresie 10 powtórzeń 3 trening w zakresie 15 powtórzeń ćwiczeń takich jak wyciskanie hantli na skosie, wiosłowanie sztangą, uginanie przedramion ze sztangą i wyciskanie francuskie w siadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
dzięki sołtys, a ten dzień siłowy mogę robić dwa razy w tygodniu? Bo raz to trochę mało zwłaszcza, że siła akurat jest moim największym problemem bo z dynamiką myślę, że jest dobrze.

Zmieniony przez - namtar w dniu 2011-06-28 23:07:05

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
namtar sprobuj dwa razy, tylko jak kolega wyzej, jak najwieksza przerwa miedzy tymi dniami
marcinh94 nie wiem czy dobrze rozumiem ale powinienes trenowac raz w tyg jedna partie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
ja teraz chcę zrobić trening całej góry w jednym dniu. Ogólnie zrobię praktycznie tyle samo serii danej partii co podczas treningu dzielonego
a jak mogę w tym planie power clean zamienić

Zmieniony przez - marcinh94 w dniu 2011-06-28 23:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no mozesz tak zrobic, podaj mi przyklad tego co planujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
power clean...ogolnie to jest fajne cwiczenie i warto sie tego nauczyc. Zwlaszcza power clean ze zwisu jest dosc latwy - hang power clean. A jak nie to moze sprobowac rwanie hantlem? Albo odpuscic poprostu bo i tak masz w tyg podskoki ze sztanga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 680
Wysłana - 28 czerwiec 2011 13:05 / zgłoś naruszenie regulaminu


Przysiady ze sztanga do 90 stopni. 12*60 kg 10*80 kg 8*90 kg 6*100 kg
Wchodzenie na stopień 3*12*50 kg
Wypady ze sztangielkami w przód 3*12*13kg
Wypady ze sztangielkami w bok 3*12*13 kg
Wznoszenie łydek 3*20*60 kg

Ten trening chce robić 3-4 razy w tygodniu w domowych warunkach. Nie mam maszyny do prostowników i zginaczy więc muszę je odrzucić. Mam 196 cm wzrostu, 95 kg wagi, wyskok 75 cm. O ile może poprawić się mi wyskok przy robieniu tego treningu przez 2 miesiące? Jeśli możecie to dołóżcie jakieś dodatkowe ćwiczenia dla lepszych efektów.

Myślałem też żeby robić jeden dzień ten trening na a drugiego dnia trening plyometryczny i tak na zmianę. w niedziele bym odpoczywał. I pytanie czy to by było dobre połączenie i jak oceniacie te trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
no pouczę się nie zaszkodzi.
To ja bym zrobił tak
pn
podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 na noge
brzuch silowo
wtorek
wyciskanie hantli na skosie, wiosłowanie sztangą, uginanie przedramion ze sztangą i wyciskanie francuskie w siadzie. 4serie 5powtorzen
czwartek
hang power clean 4x5
push press 3x8
martwy ciag 5x5 progresja
piatek
wyciskanie hantli na skosie, wiosłowanie sztangą, uginanie przedramion ze sztangą i wyciskanie francuskie w siadzie. 2 serie 15 powtorzen
sobota
rozgrzewka, rozciaganie dynamiczne, skipy A B C, sprinty 4x20m, wieloskoki 3s, skoki dosiezne
niedziela
wyciskanie hantli na skosie, wiosłowanie sztangą, uginanie przedramion ze sztangą i wyciskanie francuskie w siadzie. 3 serie 10 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozesz sprobowac...ale zmniejszylbym to do 3 serii jednak we wtorek
koksiarz20 popatrz np na plan marcina...silowy robimy maks 2x w tyg + do tego szybkosc/skakanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
bardzo dziękuję za pomoc. tylko jeszcze jedna kwestia, bo mam na ten trening 6 tygodni tylko, bo mam później przygotowania do sezonu. To będzie dobrze jak we wszystkich ćwiczeniach zacznę od 80%maxa i będę dokładał 5% co tydzień. To skończę na 110%. Jeszcze na trening wyskoku mam czas przez wrzesień. A w trakcie sezonu będę tylko robił siłowo raz w tygodniu nogi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium