SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ok, czyli przez jakiś czas muszę wałkować ten nowy trening po prostu, dopiero pierwszy tydzień za mną, ale wolałem się upewnić ;P no, ostatnio jak robiliśmy z kumplem filmiki to masakra, ja skaczę jakby w zwolnionym tempie, dynamika leży i kwiczy;/ za to z miejsca jest dobrze, czyli siła jako tako, a dynamika ewidentnie do poprawy... btw po raz kolejny dzięki Sołtys za pomoc przy tym treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153
Wszyscy się chwalą to ja też.

5tygodni siłowni za mną, aktualnie jestem już na 10dniowej przerwie.

Z miejsca prawie nadgarstek w obręczy :D Teraz dopiero zaczynam trening z większą ilością skakania. Dam znać pod koniec września jakie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Matizuno pamietaj o sprintach, najlepiej krotkie odcinki pod gorke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
tu jest niestety pies pogrzebany... czas na styk, dodatkowo pogoda ostatnio tragiczna na pomorzu, pada;/ nie cierpię sprintów, ale cóż, będę musiał chyba gdzieś je wpleść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
moje sprinty to wlasciwie przyspieszenia:) rozpedzam sie do maxa i ciagne przez 2 sekundy:) i stop. zawsze mam mam zakwas po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no ja ogólnie gdzieś tam kiedyś długie dystanse biegałem, jestem wytrzymałościowcem bardziej :) jak zrobiłem ze 3 tyg temu sprinty, to po powrocie taki zgon, że szok xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
temu robimy tego malo, 3 razy po 20-30m i koniec.
osobiscie walcze troche z wyskokiem z jednej nogi przez co zaniedbalem naskok, tzn nie tyle co zaniedbalem co nie poprawilem ale to nic. Wazne zeby jedna noge poprawic do pazdziernika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no spoko, jak tylko nie będzie padało, będę robił sprinty, na śliskim boję się, że się połamię... ja muszę się nauczyć z powrotem z 2 nóg skakać, bo z 1 to mi za bardzo nie potrzebne, a ostatnio zacząłem z 1 skakać, dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153
Ja w poniedziałek katowałem sprint pod górkę na piasku, fajne doświadczenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. echo po dokonaniu pepy nie milknie ... osobiscie z nim rozmawialem i niekoniecznie wsad jest arcytrudny .. latwiej go wykonac niz np btl z kozlowania .. ale wiadomo wszystkie wsady z kozla sa duzo trudniejsze ale z narzutu chyba bardziej widowiskowe ... a ja po raz kolejny dostalem dar od losu .. naderwane przyczepy wiazadla bocznego .. . takze zamiast na boisko to pod prady , laserki i elektrodzwieki .. takze szanse sie wyrownaly i polowa forumowiczow pewnie mnie przescignie z wyskokiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium