SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dzieki wielkie;) jutro skocze do kumpla bo akurat ma swoj sklep z suplami olimpa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
DobRa widze że tam ktoś 2 strony wcześniej po mnie pojechał że Was tu nie czytam itp itd

Więc gdyby ta sama osoba poczytała 2 strony wcześniej doszła by do wniosku że skoro w ciągu ostatnich 6 tyg 2 razy mialem skręcone kostki to zanim przejdę do ćwiczeń typowo skocznościowych należało by zrobić jakieś wzmocnienie stawów na początku.

Zatem proszę dalej o pomoc :)

PozdRawiam

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
sołtys Ty tak samo jak ja jesteś po paru operacjach kolana ;p. pamiętasz może jakie ćwiczenia izometryczne robiłeś w domu bo ja pamietam tylko pare a przydało by sie cos wiecej bo pare dni nic nie robie a moja noga, która była chuda i tak poprostu niknie w oczach

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja mimo wszystko oparlbym sie teraz na cwiczeniach bardziej zlozonych jak np przysiad bulgarski ktory mozesz wykonac w domu, wstepowaniach, zuraw...Cwiczenia izolacyjne sa dla zwyklych smiertelnikow zeby noga sie nie polamala wchodzac po schodach
r1920r ale masz tam ulozony plan na silownie, nie musisz na razie dokladac zadnych wieloskokow, sprintow itp. Przysiady jak najbardziej mozesz robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
nie no wiem. tylko, że mam lekki wysięk i dopóki on nie zniknie raczej tego typu ćwiczeń nie mogę wykonywać ;p

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
1 dzień:
-Podskoki ze sztangą 3x5
-push press 3x5
-Przysiad pełny 5x5
-Brzuszki z ciężarem

3 dzień:
-Box Squat 6/8x2
-Martwy ciąg 5x5 (nie schodź poniżej 5powtórzeń, nie robisz maxów, tylko zwiększasz siłę)
-wioslowanie 4x8

mówisz np o tym ???? a jeśli miałbym 3 dni na siłowni jak to rozgraniczyć i dodać jakieś cwiczenia na barki np ???

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
na barki już tu jest co prawda bardziej nogi przy tym ćw pracują ale zawsze - push press

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
dlatego chodzi mi jak to rozgraniczyć przy 3 dniach na siłowni ???

oraz jak ma się sprawa kardio przy tego typu treningu ????

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
3 dnia mozesz dodac sobie gore ciala, podciaganie, klatka, biceps, triceps...
jak aircraftlow napisal barki masz juz z bani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
nie masz tego rozgraniczać jeżeli ćw 3 dni w tygodniu to pierwszego dnia robisz plan A drugiego B trzeciego znów A a w nast tygodniu zaczynasz od B i potem A i znów B wszystko się będzie ładnie pokrywało. co do kardio niech wypowie sie ktos inny

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium