SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
holy crap! patrze link 16 latek to myslalem ze jakis czarnuch pewnie a to bialutki chłopaczek, nono jak bedzie sie w to dalej bawił to pewnie w wieku 18-19 lat moze juz byc promo na TFB :)

btw gdzies na YT widzialem juz filmik z konkursu z rzeszowa w ktorym brales Damian udzial, były tam paki Biednego, swobodnie strasznie to wygladalo- zrobil spory postep od czasu gdy go widzialem live na soul in the hole, choć akurat filmik kiepskiej jakosci z tego rzeszowa jest i nie widać tego zasięgu dobrze, ale na zywo to musi robic wrazenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
wiekie dzieki soltys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
to filmik mojego kumpla ode mnie z druzyny:) on nagrywal i zrobil ten filmik:)




sledz to pikus. biedny mega;) tak jak mowilem 10cm skacze wyzej ode mnie przy wiekszym wzroscie o pol glowy i wiekszym zasiegu;) skutecznosc super.
ja obecnie silka+plyo i zobaczymy pod koniec miesiaca w debicy:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
hehe, ładne objazdy ;P 1:38, to Ty Hadzbe, co? ładnie, ładnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tak ja:) jakby nie zmeczenie to bylo byc z 10cm wyzej;p
pozatym chcialem wlozyc za 1 razem a pile zle narzucilem i sie musialem bardz do tylu wychylic:)
no ale nic ...jedziem dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no pewnie, byle do przodu cały czas ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Ja dzisiaj zdięty gips i 1 wsadzik dałem na wymiarze , no i masa innych wsadów na low rimie.Ogólnie na plus dzień , skutków złamania , jako takich nie odczuwam prócz sygnału ostrzegawczego w nadgarstku lewej ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. dzis na orliku .. kosz powioedzmy wymiar / dla mnie osobioscie wymiar ale pewnie dla niektorych ten kosz bedzie low rim / kosz dokladnie zmierzony przez 2 osoby miarka zeby mie bylo bledu / kosz 3,02 - czyli wymiar

i teraz pytanie kto wiertzy ,ze doskoczylem glowa do obreczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
3,02 czyli wymiar? znowu jakis dowcip ktorego nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Wierzyć wierzę, ale wymiar to 3,05m a nie 3,02

@EDIT: no i oczywiście - gratulacje, to i tak jest bardzo dużo :)

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-07-04 23:01:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium