SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262


PONIEDZIAŁEK

Ostatni trening robiłem w sierpniu i było to jednorazowa / jednodniowa próba startu.....nie wypaliło.
Ale już w sobotę coś lekko ruszyłem a dzisiaj ciąg dalszy. Narazie nie bardzo jest o czym pisać i ciężary oczywiście zdecydowanie bez szaleństwa , żeby czegoś nie pourywać na samym początku.

Waga rano 112,9kg ------ trochę pozmieniały się proporcje a siła gdzieś głęboko się schowała , ale dla mnie to bardzo dobry motywator

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
Napompowałem się tymi seriami ....a ciężar wydawał się masakryczny

Klatka maszyna / butterfly

X x 15 x 3 serie dokładałem płytek do każdej serii , żeby wyczuć odpowiednie obciążenie

Barki przenoszenie hantli bokiem

12kg x 15 x 3 serie

Brzuch maszyna z obciążeniem.

X x 30 x 3 serie

Powoli,powoli zaczynam łapać kontakt ....następnym razem triceps,biceps.

Na tą chwilę nie snuję zbyt dalekosiężnych planów startowych , najbliższy 8-9 maja Zalesie MP GPC,WUAP.





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-01-06 16:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
FighterX
120kg to mój maks na 5 powtórzeń obecnie


Nawet tyle nie siądę, a co tu mówić o wyciskaniu
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
po takiej długiej przerwie to siła i tak konkretna a lada moment bedzie szybko wracać. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ciekaw jestem jak szybko będzie wracała siła.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
nightingal
No ciekaw jestem jak szybko będzie wracała siła.


Powiem szczerze że bardzo dawno nie miałem tak długiej przerwy ... Nawet po operacji założenia endoprotezy stawu biodrowego , rozpocząłem treningi praktycznie po tygodniu od zabiegu.
Sam jestem ciekawy w jakim tempie będę wracać i z jakimi efektami siłowymi ? Mam sporo ,,nie potrzebnej ,, wagi i postaram się wykorzystać ten fakt , na swoją korzyść ...czerpiąc siłę do treningów z ,,masy,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
po takiej długiej przerwie to siła i tak konkretna a lada moment bedzie szybko wracać. Powodzenia


Tak jak pisałem , dla mnie to też kolejne doświadczenie ... dzisiaj będę przeglądać moje zeszyty treningowe z poprzednich lat , żeby sprawdzić jak wyglądały moje ,,powroty,, w podobnych sytuacjach wiele lat temu. Tych zeszytów mam całą szufladę to kopalnia wiedzy o mnie samym , bo pamięć jest ulotna

Na razie suplementacja delikatna oparta na AAKG , GLUTAMIN-ie oraz EAA , w spokojnych dawkach.
Z czasem dołożę jakieś węglowodany , białko oraz kreatynę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek to jedziemy na tym samym wózku, ja mam przerwę od października, wczoraj był trening i kiepsko nawet powiem mega kiepsko,klatkę skończyłem na 130kgx6, barki to wsyd pisać jak bardzo spadło i drążek to już katastrofa hehe jedynie na biceps dużo nie spadło siły, także plany ambitne motywacja jest jest duża i suplementacja już w szafce czeka konkretną
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
U mnie niestety od kilku miesięcy nasiliły się bóle w stawie biodrowym , drugiej nogi .....
Dzisiaj właśnie umawiałem termin na 21 stycznia , do specjalisty który już kilka lat temu robił mi artroskopię biodra . Wtedy pomogło mi na 2 lata i skończyło się endoprotezą , bo już nie było co ratować. Drugi doktor który wstawiał mi endo , stwierdził po wizycie że to jeszcze nie stan do drugiej endoprotezy i powiedział że na jakiś czas sprawę powinna złagodzić artroskopia. Niestety on sam nie robi takich zabiegów , dlatego idę do kogoś innego / znajomego.
Nie wiem co zrobię jeśli doktor powie że artro trzeba wykonać jak najszybciej ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Fiu fiu to nie za wesoło masz
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium