SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
rion10
Zdrówka życzę bo bolący bark to lipna sytuacja


Jednak dzisiaj nie byłem w stanie , nic zrobić na treningu....bark ciągle boli , aczkolwiek myslę że zlokalizowałem miejsce i jest to przyczep bicepsa .
Jeszcze dzisiaj domięśniowo Solcoseryl a jutro TAD 600 , chociaż nie spodziewam się cudu....ale coś tam pomoże w regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
zawsze to będzie rekord ;)



arturl1986
Nie sądziłem że do tego dojdzie , ale skłaniam się do Twojej sugestii........będę musiał jakoś z tym żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Też mam ostatnio problem z barkiem i wszelkie wyciskania to mordęga...
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Polecam pracę Kettlem do góry nogami :)


2-ego września mam umówiony termin na rezonans , wtedy podejmę decyzję co dalej.....bo jeśli się okaże że to coś poważniejszego , to na tą chwilę bez sensu będzie szarpanie się dalej z ciężarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
georgu
Też mam ostatnio problem z barkiem i wszelkie wyciskania to mordęga...


Ja mam dość wysoki próg bólu i dlatego często trenuję pomimo dolegliwości , jednak z pewnością nie jest to dobre .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Polecam wszystkie tego typu ćwiczenia











Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-08-29 16:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Praktycznie żadnego z tych ćwiczeń nie jestem w stanie wykonać , ponieważ w lewym barku mam poważne ograniczenie w zakresie ruchu głównie właśnie w górę .... po operacji tego barku urwałem kotwicę z mięśnia podgrzebieniowego a po tenodezie bicepsa powstały również dodatkowe ograniczenia w zakresie ruchu. W codziennym funkcjonowaniu nauczyłem się z tym funkcjonować . Jedyne ćwiczenia stabilizujące bark , mogę wykonywać na leżąco i najlepiej robiąc to oburącz np. sztanga z zawieszonymi łańcuchami lub gumy podpięte od dołu .

Wspomnę jeszcze że moje aktualne bolesności występują w momencie kiedy zaczynam opuszczać sztangę , gdy gryf jest na klatce i zaczynam wyciskać w górę następuje coś jakby blokada a ból narasta. Praktycznie takie same objawy miałem z drugim barkiem i wtedy okazało się że to był właśnie przyczep bicepsa , który ,,klinował się,, w szczelinie barkowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Na barki do góry dupką wyciskam, ale nie wiele to daje niestety...
Może wraz ze wzrostem masy będzie lepiej
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Możesz na guma podwiesić hantle/kettle i utrzymywać sztangę jak najdłużej aby wzmocnić stabilizację. Najlepiej robić to na Bamboo Earthquake Bar.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium