SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
I to cieszy, że mimo jakichś tam przeciwności masz cel, który będziesz realizował
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79345
Krzychu zdrowia życzę i żeby wszystko poszło jak należy
2

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Wczoraj wróciłem do domu operacja przebiegła bez problemów . Podczas operacji okazało się że częściowo naderwałem również , mięsień podłopatkowy co zresztą sugerował Doktor po badaniu ruchomości barku. Na zdjęciu z RM nie było tego dokładnie widać ...
Doktor założył mi 2-ie kotwice na nadgrzebieniowy oraz jedną na podłopatkowy
Teraz 6 tygodni w ortezie , również podczas spania a po 3-ech miesiącach powoli ćwiczenia z małym obciążeniem ...ale bardzo ,bardzo spokojnie.

Moja kolekcja kotwic powiększyła się o kolejne 3, czyli posiadam ich już 9 sztuk
Wygląda na to że przede mną kolejny rok przestoju w startach , ale.....






Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-01-05 12:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Dobrze, że wszystko poszło w porządku. Teraz tylko odpoczywać i wracać do zdrowia
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
rion10
Dobrze, że wszystko poszło w porządku. Teraz tylko odpoczywać i wracać do zdrowia


Dokładnie tak jak piszesz

Teraz tylko trzymać się jednej zasady ....

,,Pośpiech jest wskazany tylko podczas łapania pcheł ,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
No tak cierpliwym w takich sytuacjach trzeba być choć wiadomo jak z tym jest
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Kotwic więcej niż nie jeden marynarz

Cieszą dobre wiadomości
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Warto posłuchać lekarza i cierpliwie wracać. Szkoda by było wyrwać kotwice.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
nightingal
Warto posłuchać lekarza i cierpliwie wracać. Szkoda by było wyrwać kotwice.


Powracałem już po takiej operacji , dlatego zdaję sobie sprawę z tego że nie warto się spieszyć

A tak na marginesie to , kotwicę można urwać nawet po kilku latach ...zwłaszcza przy treningach na wysokim poziomie , jaki staram się utrzymywać żeby jeszcze móc startować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wiem że mi po operacji lekarz mówił że końcówkę ścięgna zerwanego bicepsa miałem mocno postrzępioną i były duże zwapnienia. A takie zwapnienia powodują mniejszą elastyczność i większą podatność na zerwanie. Także wiadomo że ryzyko zerwania jest zawsze. Im ścięgna mniej elastyczne tym łatwiej o taki wypadek.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2022-01-11 15:17:25
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium