SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Śniadanie to z 8 jajek musi być jajecznica na wędlinie dużo wędliny bo inaczej człowiek głodny a jak głodny to siły brak haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Niekoniecznie tak jest, że gdy jesteś głodny to brakuje Ci siły. Kiedy masz najbardziej wyostrzone zmysły? Kiedy jesteś głodny. To stan największej czujności, przy czym pamiętajmy, że głodny to możesz być jak nie jeszcze przez 2-3 dni, a nie 3-6 godzin. Musisz pamiętać, że to co czujesz to psychologiczne odczucia, a nie realne, bo masz na sobie masę energii, którą możesz wykorzystać i organizm powinien umieć ją wykorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Niekoniecznie tak jest, że gdy jesteś głodny to brakuje Ci siły. Kiedy masz najbardziej wyostrzone zmysły? Kiedy jesteś głodny. To stan największej czujności, przy czym pamiętajmy, że głodny to możesz być jak nie jeszcze przez 2-3 dni, a nie 3-6 godzin. Musisz pamiętać, że to co czujesz to psychologiczne odczucia, a nie realne, bo masz na sobie masę energii, którą możesz wykorzystać i organizm powinien umieć ją wykorzystać.


Tutaj się z Tobą zgadzam w 100% , bo wiele razy w swoim życiu trenowałem rano na głodnym żołądku i wcale nie odczuwałem dyskomfortu ani też braku energii / sił.
Miałem nawet małe przeprawy z trenerem kadry na zgrupowaniach , kiedy to rano na śniadanie piłem jakiś sok lub małą kawkę z małą drożdżówką ...a potem na trening . Nauczyłem się tak funkcjonować kiedy były czasy , gdzie musiałem zbijać wagę do startu . Szczerze mówiąc teraz właśnie kiedy też tracę kilogramy , to stosuję podobną metodę czyli ograniczam posiłek poranny uzupełniając tylko rano aminokwasy EAA . Teraz jednak kiedy po operacji wejdę na inne treningi oraz poranne cardio , to za poradą Fightera zmienię suplementację o tej porze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Przy treningu trójbojowym "zasilanie" idzie głównie z ATP więc trening na czczo nie jest takim złym pomysłem. Nawet zbijanie wagi ograniczając węglowodany nie wpływa tak bardzo na spadek siły maksymalnej, właśnie przez to że przy 1RM korzysta się z ATP


Zmieniony przez - ziumol w dniu 2021-04-20 16:38:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27179
Czyli co dorzucanie węgli podczas treningu to mit i niepotrzebna praktyka?
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
espe123
Czyli co dorzucanie węgli podczas treningu to mit i niepotrzebna praktyka?


Zależy od treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
espe123
Czyli co dorzucanie węgli podczas treningu to mit i niepotrzebna praktyka?


Ja zauważyłem że jeśli podczas treningu piłem napój na bazie carbo , to czasami czułem się śpiący ....co według mnie mogło być spowodowane nadmiarem węgli . Jednak działo się tak kiedy miałem mało objętościowy trening ....



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-04-20 18:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27179
Ja często trenuje głodny albo nad czczo i zaj**iście mi się trenuje. Kiedyś było to nie do pomyślenia dla mnie żeby trenować w taki sposób. A teraz nawet lepiej się czuje bo brzuszek pusty to łatwiej robi się kucki czy ciągi sila i energia tez na dobrym poziomie. Jak bylem na diecie zbilansowanej to po posiłku po treningowym tez robiłem się senny i często łapałem drzemkę. Wywalało cukier po posiłku po prostu.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2021-04-20 18:31:01
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
U mnie na czczo trening jest bez fajerwerkow, szybko tracę siłę i mięśnie się bardzo szybko spinają no i pompa jest większa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
A co powiecie o stosowaniu miodu przed treningiem lub w trakcie zamiast carbo? Macie doświadczenie?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium