SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Ale możesz go pobić o np.30kg i pozostaniesz w tabelach na wieki, czego Ci życzę...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A co trzeba zrobić, żeby zatwierdzić pobicie rekordu świata? Przecież nie trzeba tego robić na oficjalnej imprezie?
No i może zawody się odbędą, tylko później. Do września jeszcze kupa czasu.
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
adamu1962
Ale możesz go pobić o np.30kg i pozostaniesz w tabelach na wieki, czego Ci życzę...


Nie wiadomo, czy na wieki - stary Krzych666 też w miarę upływu lat jest coraz lepszy, strach pomyśleć, co będzie za 10 lat .
A na poważnie - pażywiom, uwidim. Tak naprawdę wpływ epidemii na świat i jego gospodarkę dopiero zobaczymy... W Niemczech już teraz nie można kupić papieru toaletowego.
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Ale możesz go pobić o np.30kg i pozostaniesz w tabelach na wieki, czego Ci życzę...


Niczego nie można być pewnym.....3 lata temu wynikiem 215kg pobiłem RŚ federacji WPC , i było to o 25kg więcej od poprzedniego. Kolega też mówił podobnie jak Ty ....a tutaj rok później rosjanin wywalił 225kg i tak już zostało
Dla przykładu podam że w federacji WPA Masters 55-59lat kat.125kg aktualny RŚ wynosi 232,5kg .....żeby pobić ten wynik musiałbym zrobić życiową formę . Ale właśnie taki wynik daje potężną motywację dla mnie , i na pewno nie odpuszczę sobie w dążeniu do jego pobicia



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-03-11 23:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
krzych666
A co trzeba zrobić, żeby zatwierdzić pobicie rekordu świata? Przecież nie trzeba tego robić na oficjalnej imprezie?
No i może zawody się odbędą, tylko później. Do września jeszcze kupa czasu.


Według przepisów tych federacji , rekordy można bić tylko podczas imprez typu Mistrzostwa Świata,Europy lub kiedy na danej imprezie jest odpowiedni skład sędziowski z uprawnieniami do zatwierdzania rekordów a impreza jest wciągnięta do kalendarza zawodów danej federacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Niestety wszystkie moje plany startowe wzięły w łeb.... Dlatego dzisiejszy trening nie miał nic wspólnego z tym co sobie wcześniej rozpisałem....
Zszedłem do siłowni i tak po prostu , zacząłem rozgrzewkę i stwierdziłem że coś jednak muszę zrobić żeby w miarę spokojny sposób dokończyć system.....
Wszystko robiłem na wyczucie bo nie wiedziałem jak będzie wchodziło wyciskanie po jednym dniu przerwy od ciężkiego treningu tricepsów które ciągle jeszcze czułem

Waga rano 114,6kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10 wszystkie powtórzenia ze stopem

150kg x 3 ze stopem dynamiczne
170kg x 2 ze stopem dynamiczne
190kg x 2 ze stopem dynamiczne , i tutaj ponieważ weszło bardzo lekko postanowiłem że zakończę inaczej

200kg x 4 bez stopu , tylko ostatni ruch bardziej kontrolowany na dole

po tej serii postanowiłem zrobić coś nie do końca mądrego , a mianowicie wszedłem na jeden maksymalny ruch
225kg x 1 oczywiście bez zatrzymywania ....szału nie było , nierówno ale dało mi to rozeznanie na co mnie stać na tą chwilę




Oczywiście na tym zakończyłem trening.....bo bez sensu było robienie jeszcze wyciskania w MONSTER

Teraz muszę usiąść przed zeszytem i spokojnie coś zmodyfikować , żeby jakoś zakończyć ten siłowy system bo tak na prawdę nie mam pojęcia czy Liga wyciskania leżąc w Łodzi , która jest zaplanowana na 26-ego kwietnia ...nie zostanie odwołana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jak jest dobra muza to i siła jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Jak jest dobra muza to i siła jest


U mnie muza to podstawa ....niestety czasami do nagrania włączam coś takiego co nie zostanie wywalone przez Youtube
Ogólnie wychowałem się na hard rock,u i metalu , wielokrotnie ochraniałem koncerty takich kapel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Ponieważ nieco się pozmieniało w planach , to postanowiłem jakiś czas podjechać na eksperymentalnym sposobie....myślę że to fajny moment na takie testy

Będę robić jednodniowe przerwy miedzy treningami , ale w zestawieniu :
Klatka , Barki
Triceps , Biceps , Plecy

Do treningu klatki dołożę np. rozpiętki lub butterfly siedząc , barki pozostaną bok i tył ...klatka raz lekka a raz cięższa

Triceps,Biceps, Plecy pozostaną bez zmian , jeśli chodzi o ćwiczenia

A zatem jutro trening.....powoli będę przygotowywał się do zakończenia tego okresu treningowego. Potem jakaś hipertrofia i będę musiał ustalić jakiś plan startów...o ile będzie to możliwe , ponieważ dzisiaj na stronie federacji GPC ukazała się informacja że w przeciągu 3 tygodni będzie decyzja czy impreza dojdzie do skutku ? Wprawdzie po drodze mam plan startu 26-ego kwietnia na Lidze IBPL w Łodzi , ale niebawem okaże się czy też nie odwołają tej imprezy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Od poniedziałku wprowadzają stan wyjątkowy więc imprez żadnych nie będzie, ja się już pożegnałem że startami co najmniej do lata.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium