SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Konsultacja jak najbardziej wskazana.


Mam tylko nadzieję że Doktor powie coś konkretnego , a nie diagnoza typu ,,powinno być lepiej , ale nie dam gwarancji,, .....bo takie słowa już słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Jeżeli konkretny doktor, to może coś konkretnego powie, a nie "wie Pan na dwoje babka, wie Pan"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Jeżeli konkretny doktor, to może coś konkretnego powie, a nie "wie Pan na dwoje babka, wie Pan"...


Myślę że ten Doktor da mi konkretną odpowiedź....
http://www.cmintermed.pl/index.php?op=specjalisci&id=4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Po trzech dniach odpoczynku , przystąpiłem do super szybkiego przygotowania na kolejny start ....tym razem Liga Wyciskania Leżąc IBPL w Łodzi.
Minęło już trochę czasu kiedy tam startowałem , jednak za namową kolegi spróbuję swoich sił ponownie. Patrzyłem na tabelę rekordów Ligi i nadal są moje 2 wyniki jako aktualne rekordy Masters 50-59 lat w kat.105kg oraz kat.115kg , w obydwóch taki sam czyli 210kg.
Zawody te są znane z dość ostrego i dokładnego sędziowania , a zatem może być ciężej pobić swoje rekordy ... ale jednak spróbuję

Dzisiejszy trening w takim samym stylu jak wyglądały przygotowania do startu na ME....czyli krótki ale dość mocny.

Waga rano 114,2kg ...ładuję się węglami byle nie przegiąć do limit mojej kategorii to 115kg / na Lidze są inne kategorie wagowe /

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10

następnie wszystkie serie z zatrzymaniem
170kg x 3
185kg x 2
200kg x 2
215kg x 1 trochę nierówne prowadzenie w fazie końcowej
220kg x 1 i tutaj zaskoczenie , ponieważ weszło dużo lepiej niż na mniejszym ciężarze

Całkiem sympatycznie to wszystko wchodziło ..... na tą chwilę jestem zadowolony z aktualnej formy zaraz po zawodach.

Pozostały jeszcze tylko 2 treningi przed startem ...jeden w niedzielę a drugi w środę. Trochę krótkie przerwy między treningami , ale inaczej nie da rady...żeby jeszcze spróbować pobudził ,,ukryte moce ,,
W niedzielę dołożę na koniec , 2 serie w MONSTER BLACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
A kiedy masz konsultacje z doktorkiem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
A kiedy masz konsultacje z doktorkiem?


18-ego grudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
NIEDZIELA

Tylko 2 dni przerwy od ostatniego treningu klatki , ale niestety to jedyne wyjście żeby jeszcze coś wykrzesać z siebie....aczkolwiek trochę uciekło mi z głowy planując trening na niedzielę , że w sobotę mieliśmy mała imprezę rodzinną %

Waga rano 113,5kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
150kg x 4

170kg x 3
190kg x 3
210kg x 3 w ostatnim podejściu skorzystałem z pomocy żony....

Na tym skończyłem trening....nie było sił na 2 serie w MONSTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek jak tam?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek jak tam?


Na wagę wniosłem 113,3kg .....dzień przed startem szef CHAŁAJ TEAM zaserwował nam / drużynie / imprezę obfitą w jedzenie i picie

W tym roku po raz pierwszy wystartowałem w barwach łódzkiego klubu CHAŁAJ TEAM

Moje podejścia :

1 - 210kg zaliczone 3:0
2 - 215kg zaliczone 3:0 poprawiłem własny Rekord Ligi kat.115kg Masters 50-59 lat
3 - 220kg nie zaliczone ...brakło wyprostu prawej ręki , szkoda bo ciężar był w górze i nie czułem tego na łapach. Jest cel na drugi rzut Ligi w kwietniu.

Tym startem uplasowałem się na 6-tej pozycji w kategorii OPEN 115kg , udało mi się pozostawić w tyle wielu młodszych zawodników

W kolejnych przygotowaniach zdecydowanie muszę skupić się na dopracowaniu / poprawieniu fazy docisku ....głównie chodzi o prawą rękę w której mam nie doprost. To jest element który w ostatnich startach najbardziej u mnie szwankuje .... Muszę wejść w współpracę z rehabilitantem i spróbować wprowadzić kolejne ćwiczenia , które może pomogą w poprawie tego ruchu.

To był ostatni start w tym roku i na prawdę jestem zaskoczony że pomimo praktycznie braku przygotowań , udało się fajnie zakończyć sezon 2019.

Teraz przechodzę na zdecydowanie inny trening , więcej grup mięśniowych oraz więcej powtórzeń....od dzisiaj zaczynam również treningi z zoną na jej domowej siłowni .Prawdopodobnie zgubię nieco kilogramów , aczkolwiek nie to będzie moim celem i nie będę do tego specjalnie dążyć.
Będzie trochę rowerka , stepera oraz bieżni.....jak ja to przeżyję

To miejsce w moim domu ,w którym teraz będę częstszym bywalcem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium