SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Może jaka niunia poleci latem na bica


Niunia to poleci tylko jak się akurat o coś potknie żeby się czegoś przytrzymać


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-03-10 17:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
Zrób z niej zayebisty bezrękawnik


Pewnie bym tak zrobił , gdyby nie to ile za nią zapłaciłem i jak długo szukałem odpowiedniego dla siebie modelu.....jak będzie już za ciasna to dam ją komuś w prezencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Pokaz ja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Pokaz ja


A co jesteś zainteresowany ?
Spokojnie mam syna , na którego powinna być akurat.....to znaczy trochę luźna , ale on lubi takie . Już sporo rzeczy ode mnie dostał ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Pewnie jakaś fajna na motor kurteczka hihi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
a niema opcji jakoś rozciągnax te rękawki tak jak to w koszulkach się robiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Pewnie jakaś fajna na motor kurteczka hihi


To kurtka amerykańskiej firmy UNCLE SAM , specjalnie ściągałem ją dla siebie....ale jest cień nadziei , bo moja żona zobaczyła dzisiaj że kurtka ma bardzo szerokie rękawki na zewnątrz tylko podszewka ma chyba jakiś feler i jest węższa w górnej częsci rękawów.
Szczerze mówiąc sam się nad tym zastanawiałem co mnie tak trzyma jak kurtka na zewnątrz nie była napięta....

To jest dokładnie taka sama kurtka jak ta na aukcji ....tylko moja jest rozmiaru L
https://www.ebay.de/itm/Original-Uncle-Sam-Dragon-Drachen-Lederjacke-Bikerjacke-Lammleder-schwarz-XL-NEU/383719519316?hash=item5957773454:g:004AAOSwPR5fabka 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
a niema opcji jakoś rozciągnax te rękawki tak jak to w koszulkach się robiło


Jeśli pytasz o możliwość rozciągnięcia MONSTERA to bez szans , bo to w zasadzie sama guma i wraca spowrotem do swojego rozmiaru wyjściowego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Dzisiaj kolejna injekcja z Glutation .....1 amp 600mg i oczywiście cały czas w tle leci MSM . Bolesność stawu biodrowego zdecydowanie się zmniejszyła , ale efekt zauważalny dopiero po 3 tygodniach na dawce 12g a teraz zszedłem na mniejszą 9g .
Oczywiście bez operacji jednak się nie obejdzie , ale tym razem tylko artroskopia po której według doktora powinienem mieć spokój na kilka lat. Jak zwykle na NFZ bym się nie doczekał i pewnie wcześniej padła by mi wątroba z zatrucia lekami przeciwbólowymi......dlatego pozostała tylko opcja zrobienia tego prywatnie.
Dzisiaj wstępnie ustaliłem z doktorem termin , na 10-12 maja ...czyli kilka dni po starcie na MP GPC w Zalesiu . Jednak zostawiłem sobie furtkę z możliwością zmiany terminu na wcześniejszą datę , zaraz po MŚ WPA czyli 20-22 kwietnia. Wszystko będzie zależne czy bolesność się nasili ?

W związku z tym że doktorek zasugerował ,abym nieco schudnął ..najlepiej w udach ...hmmm . Bardzo dowcipne bo szczerze nie mam pojęcia co mógłbym robić żeby akurat schudnąć w udach , zwłaszcza że nawet chodzenie sprawia mi czasami duży ból...
Dlatego na razie wprowadzam do treningu w dni wolne , rowerek spinningowy bo na nim mam odciążone nogi i brak ucisku na staw biodrowy.

ROWEREK stacjonarny spinningowy bez obciążenia

15 minut

Będę się starać zwiększać stopniowo czas , a może nawet obciążenie......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium