SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Na zapchany nos polecam zielony Sudafed. Psikasz do nosa i po 15 minutach masz całkowicie czysty nos, dzięki czemu możesz się wyspać.
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
krzych666
Na zapchany nos polecam zielony Sudafed. Psikasz do nosa i po 15 minutach masz całkowicie czysty nos, dzięki czemu możesz się wyspać.


Czytasz w moich myślach bo właśnie wróciłem z apteki i kupiłem Sudafed i Modafen na gardło ....nos puściło już po chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Wszystko poprzestawiane w moim systemie , ale taka była potrzeba chwili
Ponieważ popołudniu fajnie się czułem , to zaaplikowałem Sudafed do nosa i pastylki do ssania ....i jazda z żelastwem
Miałem niedosyt po poniedziałku , dlatego dzisiaj weszła klateczka nieco zmodyfikowana bo w piątek lub sobotę pasuje mi zrobić ciężki trening z MONSTER-em .
Szału nie było , trochę umęczyłem ale ...

Klatkawyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
160kg x 4

180kg x 3
190kg x 3 coś mi źle siadło i lekko puściła prawa noga , w wyniku tego umęczyłem na końcu
200kg x 3 podobna akcja jak przy 190kg , ale tym razem to już raczej siły brakło na wykonanie ładnie ostatniego powtórzenia...ale jestem zadowolony z tej serii

Więcej nie wchodziłem , bo to raczej trening kontaktowy na poukładanie w głowie

Biceps młotki hantlami

32kg x 10 x 3 serie

Tak mniej więcej to wszystko wyglądało....biceps robiłem w dwóch seriach na przemian wymiennie jak na filmie i w dwóch na przemian ale z zatrzymania za każdym razem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Panowie najlepszy to jest gaz pieprzowy zapchany nos i zatoki przeczyści w sekundę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Panowie najlepszy to jest gaz pieprzowy zapchany nos i zatoki przeczyści w sekundę


Pamiętam jeden gaz jaki stosowało ZOMO podczas stanu wojennego i nie wspominam go zbyt dobrze


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-27 23:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
SOBOTA

Mała zmiana była jak najbardziej wskazana , dla lepszej regeneracji .....

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

160kg x 3 dynamicznie ze stopem
180kg x 2 z lekkim stopem
200kg x 2 z lekkim stopem
210kg x 1 kontrolowany cały ruch

Klatka wyciskanie leżąc MONSTER BLACK

230kg x 2
240kg x 1




Powoli zaczynam wprowadzać większe ciężary dla pobudzenia CUN

Kolejny trening we wtorek i chyba już tak zostawię do zawodów , czyli 2 dni przerwy między treningami klatki.....na przemian ciężki a potem lżejszy , ale nie lekki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jest moc
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
krzych666
Jest moc


Krzychu teraz zaczynam ten etap treningów , w którym wchodzę na coraz większe ciężary.....nie ukrywam że to etap najbardziej przeze mnie ulubiony

We wtorek mam w planie pierwszy trening w MONSTER EXTREME 2 , czyli w sprzęcie w jakim będę startować na zawodach....ostatnio miałem go założonego rok temu na zawodach Myślę że 3-4 treningi wystarczy na opanowanie ruchu i odpowiednie pobudzenie CUN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
W Z O R EK
krzych666
Jest moc


Krzychu teraz zaczynam ten etap treningów , w którym wchodzę na coraz większe ciężary.....nie ukrywam że to etap najbardziej przeze mnie ulubiony

We wtorek mam w planie pierwszy trening w MONSTER EXTREME 2 , czyli w sprzęcie w jakim będę startować na zawodach....ostatnio miałem go założonego rok temu na zawodach Myślę że 3-4 treningi wystarczy na opanowanie ruchu i odpowiednie pobudzenie CUN


Wiem, czytałem . Ale moc jest już teraz
Staram się brać przykład
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
krzych666
W Z O R EK
krzych666
Jest moc


Krzychu teraz zaczynam ten etap treningów , w którym wchodzę na coraz większe ciężary.....nie ukrywam że to etap najbardziej przeze mnie ulubiony

We wtorek mam w planie pierwszy trening w MONSTER EXTREME 2 , czyli w sprzęcie w jakim będę startować na zawodach....ostatnio miałem go założonego rok temu na zawodach Myślę że 3-4 treningi wystarczy na opanowanie ruchu i odpowiednie pobudzenie CUN


Wiem, czytałem . Ale moc jest już teraz
Staram się brać przykład



Mam obrany cel na te Mistrzostwa.
W chwili obecnej Rekord Świata federacji GPC Bench Press RAW Master 50-54 kat.125kg wynosi 215kg ....i jest plan żeby to zmienić na tych zawodach
Drugi cel to poprawa Rekordu kat.125kg Masters 50-54 Soft Bench Press MONSTER POWER , który dotychczas wynosi 310kg i należy do mnie...

Czyli pasuje zrobić RAW 217-220kg oraz MONSTER 315-320kg .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium