SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Nareszcie smok ma porządne skrzydła
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
jsdolan5
Nareszcie smok ma porządne skrzydła


Jak na Smoka Wawelskiego przystało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79345
Ooo , to nie samemu zakrywaleś ? Pamiętam czasy że sam robiłeś takie cuda .
1

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ooo , to nie samemu zakrywaleś ? Pamiętam czasy że sam robiłeś takie cuda .


Smok jest mojego dzieła , ale jak rozwaliłem biodro to ograniczył mi się zakres i zasięg ręki ... dlatego korzystam z usług zaprzyjaźnionego studia.





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-03-01 10:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
W dniu dzisiejszym włączyłem baaaaardzo delikatnie 2 seryjki z samym gryfem 20kg x 15 reps . Odczucia przyzwoite , aczkolwiek wszystko wykonywałem niesamowicie asekuracyjnie jednak bezboleśnie. Czułem spore naprężenia , w końcu klaty nie robię już od kilku miesięcy

Wrzuciłem również wyciąg górny na triceps w wąskim chwycie , również spokojnie jednakże tutaj już spokojniejsza głowa i robiąc 3 serie po każdej dokładałem jedną płytkę. Muszę jednak w tym ćwiczeniu kontrolować łopatki , mocno ściągając je do siebie przez cały czas trwania ćwiczenia...wtedy wszystko fajnie i przyjemnie wchodzi

Od przyszłego tygodnia zrobię mały podział na dni tygodnia. 3 dni będę wykonywać ćwiczenia na barki a 3 dni na triceps,biceps i delikatnie klatka oraz plecy.

WAGA praktycznie bez zmian ...rano 112,8-113,2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Doktorek już Ci pozwala tak szaleć?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
rarytas1
Doktorek już Ci pozwala tak szaleć?


Nie wszystko konsultuję z Doktorem , mam spore doświadczenie po poprzednich operacjach w tym również nadgrzebieniowego , podgrzebieniowego i bicepsa w drugim barku.
Tak na prawdę wprowadzone przeze mnie nowe ćwiczenia , nie są wcale na szaleńczym poziomie ...wszystko z bardzo dużym wyczuciem i wręcz przesadnym zapasem jeśli chodzi o obciążenie
Wiem że pośpiech nie jest wskazany ..... aczkolwiek pewnych rzeczy nie udało mi się uniknąć. Musiałem z żoną pojechać do kilku klientów i podciąć drzewka owocowe , ponieważ tą czynność fachowo wykonujemy w naszej firmie tylko my.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Dzisiaj kolejna wlewka 3 x TAD600 , AMINOVEN ... postanowiłem że jeszcze jedna wlewka za tydzień i na razie luzik.

Po konsultacji telefonicznej z moim fizjoterapeutą , kolejna zmiana a raczej powrót do ćwiczeń tylko z samymi bandami....aczkolwiek nieco rozszerzony repertuar .
Decyzja potraktowana faktem pojawienia się w dniu dzisiejszym małych dolegliwości bólowych w przedramieniu oraz bicepsie operowanej ręki.
Prawdopodobnie przeciążyłem rękę podczas pomocy żonie przy odśnieżaniu koło domu ...bo to białe g**** obficie posypało przed ostatniej nocy


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-03-07 10:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Powoli wprowadzam suplementację ....aminokwasy EAA oraz GLUTAMINA po 5g . Dodatkowo małe ilości WHEY PROTEIN około treningowo , i również od dzisiaj wróciłem do suplementacji MSM 2 caps dziennie.
Na razie tyle wystarczy , z czasem będę systematycznie zwiększał dawki które uzależnię od intensywności oraz ciężkości treningu.

A zatem , powoli,powoli ....aczkolwiek coś skacze mi waga ponieważ od dwóch dni ważę rano 113,8-114kg .
W piątek kolejna konsultacja z fizjoterapeutą , możliwe że będziemy ustalać zakres nowych ćwiczeń z bandami i może coś z hantelkami lub użyciem wyciągu ...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-03-09 23:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Szybkiego powrotu do zdrowia! Sam musiałem zrezygnować z wyjazdu na PP w trójboju w ten weekend ze względu na pojawienie się dyskopatii lędźwiowej. Zamiast glorii i chwały czeka wizyta u ortopedy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium