SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Forma idzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Forma idzie


Cieszy mnie że , jak na razie wszystko według założeń .... a nawet z lekkim zapasem i bez kontuzyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Oby tak dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
SOBOTA

Naładowany energetycznie , przystąpiłem do treningu klatki....

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

160kg x 2
180kg x 2
205kg x 2 miało być do 200kg ale tak ładnie wchodziły ciężary , że postanowiłem wykorzystać power-a





Jutro luzik ....TAD600 i zbieram siły na poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Pieknie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PONIEDZIAŁEK

Waga rano 114,6kg ....to chyba efekt zabawy na imprezie weselnej w sobotę ..... jeszcze dzisiaj rano bolały mnie nogi i nie tylko. Dawno nie bawiliśmy się z żoną tak dobrze...tańce do rana

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
160kg x 4


180kg x 2
180kg x 2
190kg x 2
190kg x 2
200kg x 2
200kg x 2
210kg x 1
210kg x 1 tutaj było już ciężko , jednak regeneracja nie była zbyt dobra przez te dni
Wszystkie serie bez zatrzymywania na dole....

Klatka wyciskanie leżąc MONSTER BLACK

240kg x 2 x 3 serie

Zamówiłem MONSTER ORANGE EXTREME 2
Na MP do których się szykuję , będzie osobna konkurencja soft bench press właśnie z użyciem MONSTER-ów...
Ponieważ nie zdążyłem się przygotować do startu w koszuli , spróbuję coś wycisnąć w tym sprzęcie....chociaż w zasadzie zostało mi 2-3 treningi żeby wypróbować i jakoś opanować EXTREME 2.
Na pewno nie odpuszczę sobie spróbowania .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Po weselu czy przed forma niesamowita,a czasami wskazane oderwać się od codzienności,ale ciekaw jestem jak będzie Ci szło z MONSTEREM to jednak bestia, sam się przymierzam ale chyba na początek raczej BLUE,na pewno opiszesz dokładnie treningi,ciekawe jakie będziesz miał przewyższenie w stosunku do RAW.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Po weselu czy przed forma niesamowita,a czasami wskazane oderwać się od codzienności,ale ciekaw jestem jak będzie Ci szło z MONSTEREM to jednak bestia, sam się przymierzam ale chyba na początek raczej BLUE,na pewno opiszesz dokładnie treningi,ciekawe jakie będziesz miał przewyższenie w stosunku do RAW.


adamu1962
MONSTER-ów używam już od dawna , mam 2 BLACK , 2 BLUE i miałem też ORANGE ale zwykłą wersję...
ORANGE sprzedałem koledze bo wybierał się na zawody i nie miał gdzie kupić , bo na magazynie wtedy już brakło....miałem w nim przebitkę 50kg ,ale nie trenowałem w nim . ORANGE jest dobry pod starty w koszulach EQ , do zawodów RAW tylko na krótką chwilę żeby zaadoptować się do wyższych ciężarów.

MONSTER EXTREME 2 niektórym daje po 100kg a nawet więcej ... dlatego używanie go ma sens tylko jeśli jest również stosowany podczas zawodów lub do przystosowania pod EQ.

Kupiłem do kolekcji i z ciekawości , jak mi w nim pójdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Czyli do treningów zawodów RAW lepiej używać wersji BLUE lub BLACK aby poczuć większy ciężar...Ale i tak jestem ciekaw jak będzie z EXTREME2. Rozumiem że w Zalesiu startujesz też w soft BP,czytałem listę startową jednak już mocno nieaktualna bo nowej jeszcze chyba nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Czyli do treningów zawodów RAW lepiej używać wersji BLUE lub BLACK aby poczuć większy ciężar...Ale i tak jestem ciekaw jak będzie z EXTREME2. Rozumiem że w Zalesiu startujesz też w soft BP,czytałem listę startową jednak już mocno nieaktualna bo nowej jeszcze chyba nie ma.


Lista startowa już zaktualizowana w dniu dzisiejszym.....

Co do mojego startu w Soft Bench Press , to jeszcze nie podjąłem decyzji ....
Jak już to chciałbym wystartować w EXTREME 2 , ale jesli go nie opanuję w najbliższych dniach to nie będę ryzykować....
Jest jeszcze kwestia godziny startu , ponieważ SBP jest przewidziane na samym końcu zawodów w niedzielę ... jesli zostanę na start to będę musiał albo wracać późną nocą albo zostać na kolejną noc ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium