SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10307
Witam
Czy nie masz tam ciut więcej niż 200 (180 w nakładzie, 20 gryf i jeszcze zaciski)?

Gratulacje formy i powodzenia.

Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Te zaciski są z plastiku i ważą bardzo mało, może 100g jeden ?

Wzorek, nie tracisz pozycji, jak sam zdejmujesz sztangę? Łopatki nie uciekają ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
sanwav
Witam
Czy nie masz tam ciut więcej niż 200 (180 w nakładzie, 20 gryf i jeszcze zaciski)?

Gratulacje formy i powodzenia.

Pozdrawiam


Spokojnie , wszystko dokładnie policzone.....zaciski są plastikowe i praktycznie nic nie ważą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
W_ojtek23


Wzorek, nie tracisz pozycji, jak sam zdejmujesz sztangę? Łopatki nie uciekają ?


Zawsze mam problem z retrakcją łopatek kiedy sam ściągam z widełek . Jednak ponieważ ciągle trenuję we własnej domowej siłowni , musiałem nauczyć się odpowiedniej techniki . Czasami przy maksach jest mały problem ze ściągnięciem łopatek , ale żeby tego uniknąć musiałbym mieć pomocnika .....czasami jak jest w domu żona , to mam pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10307
Dzięki za wyjaśnienie. Że zdjęcia wyglądały mi na metalowe, stąd pytanie.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Relacja z małym opóźnieniem ....

Chciałem doprecyzować swoje pierwsze podejście w niedzielę . Ponieważ jest to mój pierwszy start od prawie 3-ech lat i w ogóle pierwszy odkąd jestem w wyższej grupie wiekowej tj.55-59lat , to postanowiłem iść na całość
Po sprawdzeniu aktualnego Rekordu Europy i Świata w kat.110kg , który teraz wynosi 191kg i jest świeżo zrobiony pod koniec 2022 postanowiłem że ...... spróbuję iść vabank i zaatakuję go w pierwszym lub drugim podejściu
Jak się bawić to na całego tym bardziej że raczej nie będę zbyt często startować w kat.110kg tylko raczej w 125kg .

Dzisiaj rano ważyłem 110,8kg czyli jeszcze trochę muszę stracić , tak żeby na zawody nie jechać na pustym żołądku....aczkolwiek wszystko okaże się rano w sobotę przed samym wyjazdem na zawody
Normalnie gdybym nie musiał trzymać wagi , to teraz zaczynałbym ,,ładowanie baterii,, ale jest jak jest taki był mój wybór w każdym razie głodny nie chodzę , chociaż posiłki mają nieco mniejszą objętość .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Waga rano 109,3kg czyli nie będę jutro jechać na głodnego
Cały czwartek spędziłem na nogach w pracy i na wędrówkach po urzędach , i jak widać przełożyło się to w dobrym dla mnie kierunku ....
Jak wyjadę wcześnie rano koło 7-ej to powinienem akurat trafić na wagę w okolicy 16-tej i zaraz po ważeniu , nabijam baterie


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-03-17 22:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Gdzieś po drodze uciekła waga , pomimo iż zjadłem solidne śniadanie. Waga pokazała 108.7kg mam nadzieję że siła pozostała , ponieważ na pierwsze podejście podałem 192.5 kg . Jednak chyba jutro przed startem zmienię na równe 190kg , ponieważ uciekł mi do kategorii 125kg zawodnik z którym myślałem że powalczę. Ale jest jeszcze jeden który też robi ładne wyniki, to może powalczymy.
Koledzy namawiali mnie dzisiaj żebym zaczął od 180kg jako pewniaka, ale ja przyjechałem się sprawdzić i idę Vabank. To ma być też fajna zabawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Powodzenia i życzę wyniku minimum 200 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Powodzenia i życzę wyniku minimum 200 kg

Zrobienie wyniku 200kg to jest na tą chwilę moje wyzwanie ....i byłbym bardzo zadowolony gdyby mi się to udało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium