SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
W Z O R EK
goldberg1982
Wkoncu po każdej operacji wracasz do światowego wyciskania


Mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie


Statystyka podpowiada, że tak będzie
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
georgu
W Z O R EK
goldberg1982
Wkoncu po każdej operacji wracasz do światowego wyciskania


Mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie


Statystyka podpowiada, że tak będzie


Właśnie przeglądam kalendarz imprez międzynarodowych na rok 2023
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
W tym roku są jeszcze dwie duże imprezy Mistrzostwa Świata GPC oraz Mistrzostwa Świata WUAP , ale tym razem będę tylko obserwatorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PONIEDZIAŁEK

I już po treningu

Od dzisiaj lecę rozpisanym przeze mnie treningiem.

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 10
70kg x10
80kg x 10
90kg x 10
100kg x 10 ostatnie powtórzenie weszło na styk
100kg x 10 dokładnie tak jak w poprzedniej serii , czyli ciężar udało mi się dobrze dobrać

Klatka butterfly - maszyna siedząc

W sumie zrobiłem 7 serii x 10 reps , ponieważ chcąc wyczuć odpowiedni ciężar dodawałem po jednej płytce co serię . Dzięki temu wiem jakie będzie mniej więcej obciążenie na kolejnym treningu w tym ćwiczeniu.

Ponieważ mam teraz bardzo dużo czasu na regenerację , postanowiłem teraz trenować 5 razy w tygodniu rozdzielając niektóre grupy na osobny trening. I tak triceps i biceps będzie jako odrębny trening , tak samo barki. Oczywiście ten schemat będę modyfikować w trakcie rehabilitacji i postępów siłowo/sprawnościowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
WTOREK

Szybki i krótki trening samych barków , ponieważ dzisiaj miałem wizytę z usunięciem szwów ... żona mnie zawiozła

Barki przenoszenie hantli bokiem

10kg x 10 x 3 serie

Barki przenoszenie hantli przodem

10kg x 10 x 3 serie

Wszystko spokojnie na lajcie
Dojadę schematem trening 5 razy w tygodniu , jednak coś mi się wydaje że zdecyduję się na 3 razy. Koliduje mi to z treningami rehabilitacyjnymi , które trwają od 1-1,5 godziny i robię je codziennie .

Jakby nie patrzeć rehabilitacja to teraz dla mnie priorytet


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-09-20 17:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Przyszedł czas na ruszenie kolejnych grup...

TRICEPS wyciąg z góry prostowanie ramion , uchwyt łamany

6 serii x 10 rep w których dokładałem za każdym dla wyczucia odpowiedniego obciążenia

BICEPS młotki

15kg x 10 x 5 serii

I tyle znowu dzisiaj było słabo z robieniem w tym samym dniu rehabilitacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

PLECY wyciąg z dołu ściąganie drążka szeroko - bez zapierania się nogami , bardzo spokojnie na stałym obciążeniu

X x 10 x 4 serie

PLECY wyciąg z góry ściąganie drążka wąsko - pozycja jak w poprzednim ćwiczeniu

X x 10 x 4 serie

Pomimo iż nogi były jakby ,,w powietrzu,, to musiałem się mocno napinać żeby ruch był w miarę płynny i mnie nie kiwało na boki , to już na końcu treningu poczułem lekko pośladek w operowanej nodze. Muszę jakoś zmodyfikować ułożenie ciała w tych ćwiczeniach , ewentualnie na razie sobie odpuszczę tą grupę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Czwartkowy dzień zakończyłem w świetnym humorze
Podczas wieczornej rehabilitacji którą zazwyczaj robię z pomocą mojej żony , postawiłem już samodzielnie pierwsze kroki bez podpierania się kulami
Jeszcze nadal dosyć bolesny problem stwarzają pooperacyjne krwiaki podskórne , zwłaszcza w części tylnej uda oraz kolana w samym zgięciu. Niestety ale tego już nie przyspieszę , po prostu muszą się wygoić

Powoli , powoli do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Dzisiaj ostatni trening w tym tygodniu i już jestem pewny że muszę wprowadzić zmiany.

KLATKA wyciskanie leżąc , nogi na ławce

70kg x 10
70kg x 10
70kg x 10
90kg x 15
90kg x 15
90kg x 15

Na tym zakończyłem ten tydzień

Dzisiaj usiądę nad rozpisaniem czegoś na przyszły tydzień , na pewno ograniczę teraz treningi do trzech i prawdopodobnie wyeliminuję plecy a na pewno wyciąg z góry oraz dołu. Zakwasy i słabsza na tą chwilę regeneracja , trochę mi przeszkadzają w pełnych zakresach ruchu podczas rehabilitacji , która tak jak pisałem jest dla mnie najważniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
WZOREK mam prośbę rzuć okiem na nasze wyciskanie bez odbijania w dziale wiadomym a temacie WW Pro & Amator.
Nie ukrywam ze bedziemy sie kierowac Twoimi uwagami .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium