SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Daj znać jak będziesz po wizycie, mam nadzieję że lekarz przekażę Ci dobre wieści
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Fiu fiu to nie za wesoło masz


Co zrobić ....spodziewałem się tego , prędzej czy później .
W minionym sezonie nie narzekałem na brak pracy fizycznej w firmie....pomimo zwiększenia ilości pracowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
W Z O R EK


Na tą chwilę nie snuję zbyt dalekosiężnych planów startowych , najbliższy 8-9 maja Zalesie MP GPC,WUAP.




A jednak coś się zmieni , ponieważ właśnie utworzyłem sobie mały grafik imprez w tym roku.
Widzę że wcześniej tj.14-18 kwietnia są Mistrzostwa Świata WPA w Pabianicach czyli jest już mój cel na pierwszy start w 2021



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
cel jest to tylko żeby zdrowie pozwoliło i czekamy na medal ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
cel jest to tylko żeby zdrowie pozwoliło i czekamy na medal ;)

Oczywiście zdrowie na pierwszym miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek zaszczepiles się już na covida? bo czytałem że w Małopolsce szczepionek brakło już, czy raczej nie planujesz się szczepić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Dzisiaj kolejny dzień rozruchu....

Triceps wyciąg z góry prostowanie ramion /uchwyt łamany

X x 10 x 3 serie

Triceps kratownica w leżeniu do czoła

42kg x 10 x 3 serie

Biceps młotki

25kg x 10 x 4 serie

Brzuch maszyna z obciążeniem

3 serie x 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek zaszczepiles się już na covida? bo czytałem że w Małopolsce szczepionek brakło już, czy raczej nie planujesz się szczepić?


Nie zaszczepiłem się jeszcze ...czekam jak będzie taka możliwość .
Już od prawie 10-ciu lat szczepię się przeciw grypie .
Kupiliśmy też szczepionki na kleszczowe zapalenie dla wszystkich pracowników , i wszyscy z chęcią skorzystali z tej opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Powiem Ci,ze solidna firma z Ciebie, który pracodawca tak dba o pracowników, mało spotykane.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ja zaopatrzyłem się w glutation i będę czekał i obserwował czy są skutki uboczne po tej szczepionce, a glutation świetnie zwalcza covida, cała rodzinę już nim wyleczyłem nawet mamę, która była w tragicznym stanie bo jest po dwóch rakach, po jednym zastrzyku już była mega poprawa.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium