SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
StrongSFD
Też ćwiczę sam na swojej siłowni więc wiem o czym piszesz. Czasem przez to jest ciężko/niebezpiecznie.
U mnie z siłą nie ma problemów gorzej z objętością mięśni bo karabiny nie chcą rosnąć tak jak powinny


Ja zawsze stawiałem na siłę a nie wielkość/wygląd mięśni , a przyrost masy mięśniowej to jak to mówię ,, skutek uboczny ,,
Piszesz że karabiny nie chcą rosnąć a siła jest , to może wykorzystaj to i zmniejsz zakres do 3-5 reps na maksa i może wtedy pobudzisz te baniaki do innej pracy....

Ja mimo że mam 30lat więcej od Ciebie , nadal zauważam u siebie jakieś przyrosty ... oczywiście nie jest to czysta masa mięśniowa , ale po zejściu z wagi coś tam zostaje i łapa jest coraz większa. Przez tamten rok praktycznie nie trenowałem a łapy spadły o dosłownie 2 cm , natomiast siła sporo ...jednak pozostała pamięć mięśniowa i moce powróciły dość szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Tak jak pisałem wczoraj , wdrożyłem ostatni etap przygotowań do startu...
Dlatego zarówno dzisiaj jak i jutro mam wolne od treningu , regeneruję się i zbieram siły na czwartkowe wyciskanie oraz triceps
Codziennie glutamina , aminokwasy EAA ..rano oraz przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ogólnie plan treningowy tygodnia mam dość napięty aktualnie z priorytetem na karabiny i plecy.
1) karabiny super serie i extended drop + barki lekko
2) nogi
3) plecy + lekko barki + biceps
4) klata + lekko barki + triceps
5) plecy + lekko barki + biceps

Ogólnie barki bardzo dobrze zareagowały na częste ich pobudzanie na dodatek mam w jeden dzień serie na nie z extended drop więc wycisk dostają fest.

Co do samych karabinów to w planie numer 1 dosłownie łapy puchną jak na syntholu taka jest pompa
Rzeczywiście może problem leży w powtórzeniach 6-8-10 i zejdę na 3-6 pow w 1 treningu a w reszcie zostawię 6-8-10 wtedy dostaną nowy bodziec

Dzięki za pomysł!


Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2021-03-24 07:18:37
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Mam nadzieję że nie spełni się ,,czarny scenariusz,, jaki brałem pod uwagę , patrząc na ostatnie wydarzenia w Polsce związane z obostrzeniami ...
Dzisiaj organizator Mistrzostw Świata umieścił takie info.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Zobaczymy jakie jutro obostrzenia wejdą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Zobaczymy jakie jutro obostrzenia wejdą


Mam nadzieję że wcześniej będzie wiadomo co z imprezami sportowymi rangi międzynarodowej , bo przynajmniej wiedziałbym czy warto dalej ciężko tyrać czy już spokojnie zacząć schodzić z ciężkich treningów i przygotować się do operacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
A takto człowiek żyje w Wielkiej niewiadomej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
W naszym państwie jedno jest pewne, kościoły będą otwarte na 100% i na pewno nikt nie będzie liczył ile ludzi wchodzi. Na dodatek z jednych brudnych paluchów chapnie tysiące jak nie miliony ludzi opłatek..
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
kabo9
możesz tyrać dalej


I właśnie zaraz schodzę do siłowni na trening....

Jest jeszcze jedna kwestia dotycząca hotelu....wprawdzie recepcjonistka twierdziła że dla sportowców zawodowych przyjeżdżających na Mistrzostwa Świata nie obowiązują ogólne zasady , ale kto wie co się może wkrótce zmienić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium