SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek może armwreslingu spróbujesz? jak Grzegorz Walga
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek może armwreslingu spróbujesz? jak Grzegorz Walga


Bliżej mi do MMA niż do armwrestlingu....całe swoje młodzieńcze życie spędziłem na trenowaniu sportów oraz sztuk walki.
Karate , kick boxing a nawet zapasy....to są moje ulubione dyscypliny w których zawsze dobrze się odnajdywałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Wczoraj do późnych godzin nocnych , walczyłem i układałem imitacje cegły na ścianie....jutro powinienem skończyć drugą ścianę. Ale dzisiaj prawa ręka była ledwo żywa od ręcznego docinania cegiełek , aż w pewnym momencie złapał mnie lekki skurcz w przedramię

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
160kg x 4

180kg x 2
190kg x 2
200kg x 2
200kg x 2
200kg x 2 ta seria już na oparach

Klatka wyciskanie w wąskim chwycie tzw.wrestling press


160kg x 3 x 3 serie

Klatka maszyna siedząc - butterfly

X x 6 x 3 serie

Licząc od poniedziałku przyszłego tygodnia , to pozostało 5 tygodni treningowych do zawodów....a zatem czas na kolejny etap .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Wzorek propo skurczy w przedramieniu skąd to się bierze idziesz na trening wypoczety, nawodniony, odpowiednie ilości magnezu i potasu są brane zrobisz parę serii i ręki nie idzie wyprostować takie skurcze tak niekiedy mi się dzieje,masz jakąś teorie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Wzorek propo skurczy w przedramieniu skąd to się bierze idziesz na trening wypoczety, nawodniony, odpowiednie ilości magnezu i potasu są brane zrobisz parę serii i ręki nie idzie wyprostować takie skurcze tak niekiedy mi się dzieje,masz jakąś teorie?


Mnie się to przytrafia przy bardzo ekstremalnych treningach lub najczęściej , kiedy po dłuższej przerwie od danego ćwiczenia zaczynam odrazu na wysokich obrotach. Tak samo jak w pracy wykonuję jakąs powtarzalną czynność fizyczną , to zdarzy się że potem na treningu lub zaraz po treningu złapią mnie skurcze. I rzeczywiście tak jak piszesz , wszystkie mikro i makroelementy ogarnięte w odpowiednich ilościach....a mimo to jednak się co jakiś czas przytrafia.

Znam już swój organizm na tyle , że wiem kiedy mogę się spodziewać skurczów po treningu.... Najlepszym sposobem dla mnie, jest porządne dokładne rozciąganie tych grup mięśniowych w których może nastąpić skurcz. Jednak o ile z klatką nie ma problemu z rozciąganiem , to jeśli chodzi o przedramię to trochę lipa....pozostaje głeboki masaż lub po treningu jakaś maść rozgrzewająca ,żeby zminimalizować te nieprzyjemne odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
SOBOTA

Miał być biceps i barki ...ale wypadł mały biznesowy wyjazd na weekend
Nie samym treningiem się żyje ...

goldberg filmik z treningu bicepsów , następnym razem




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-15 16:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ok spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
goldberg1982
Wzorek propo skurczy w przedramieniu skąd to się bierze idziesz na trening wypoczety, nawodniony, odpowiednie ilości magnezu i potasu są brane zrobisz parę serii i ręki nie idzie wyprostować takie skurcze tak niekiedy mi się dzieje,masz jakąś teorie?


A tak z ciekawości - ile magnezu bierzecie i w jakiej postaci?
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
krzych666

A tak z ciekawości - ile magnezu bierzecie i w jakiej postaci?


Ja jem magnez już od wielu lat / zalecenie kardiologa ...
Ja stosuję MAGNE B6 FORTE jedna tabletka dziennie na noc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium