SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
A co planujesz z suplementacji brać?


Nie będzie żadnych fajerwerków , tylko tradycyjnie :
-carbo
-EAA
-glutamina
-jakiś termogenik zamiast przed treningówki

tym razem bez kreatyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Sezon w firmie już ruszył pełną parą,czy jeszcze zimowe opitalanko?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fanss
Sezon w firmie już ruszył pełną parą,czy jeszcze zimowe opitalanko?


Wcześniej napisałem coś na ten temat...

W Z O R EK
Musiałem się jeszcze trochę podleczyć , bo po zakończeniu jednego antybiotyku nie było idealnych efektów....dlatego wszedł drugi mocniejszy 3 dniowy.
Staram się unikać takiego leczenia , ale jak trzeba to trzeba....Pewnie normalnie pomogłoby za pierwszym razem , jednak ja cały czas chodzę do pracy....a na przykład wczoraj podczas pracy na ogrodzie u klienta , zaczął padać śnieg :'-( a robotę pasowało skończyć bo sam dojazd to przeszło 40km .




Wczoraj przymusowy dzień wolnego , bo sypało bardzo obficie.... i dlatego zrobiłem trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Jak dałeś drapaka od nas z działu to przestałem być na bieżąco, teraz będzie insza inszość

Wieki temu, zapytałem Ciebie o fotkę chwytu na sztandze pod wl i za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć czy wrzuciłeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fanss
Jak dałeś drapaka od nas z działu to przestałem być na bieżąco, teraz będzie insza inszość

Wieki temu, zapytałem Ciebie o fotkę chwytu na sztandze pod wl i za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć czy wrzuciłeś.


Chyba wrzucałem.....ale mogę zrobić jeszcze raz. Tylko przypomnij o co dokładnie Ci chodzi ... szerokość , sposób zaciśnięcia dłoni , ułożenie nadgarstków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Jakbyś mógł, to byłbym bardzo wdzięczny, dłoń (przed i po zamknięciu palców).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fanss
Jakbyś mógł, to byłbym bardzo wdzięczny, dłoń (przed i po zamknięciu palców).


Jutro zrobię kilka fotek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fanss
Jakbyś mógł, to byłbym bardzo wdzięczny, dłoń (przed i po zamknięciu palców).


Sorry ale dzisiaj wyleciało mi z głowy......obiecuję że na 100% zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Strasznie skaczę z tymi treningami.....ale niestety praca teraz jest dla mnie priorytetem . W okresie letnim starty schodzą na drugi plan.
Dopiero dzisiaj udało się złapać kontakt ze sztangą , ale szału nie było
Trening rozpocząłem około 19.30 :'-( do tego w pracy lekko nadwyrężyłem lewy biceps i biodro.....

Waga cały czas skacze w zakresie 108,9 - 109,6 kg .... będąc w pracy ciężko utrzymać odpowiednie posiłki , co potem odbija się na braku energii na treningu.

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20 x 3 serie nie mogłem się wkręcić na obroty , dlatego o jedną serię więcej niż tradycyjnie
120kg x 10
120kg x 10 już zacząłem odczuwać biceps
150kg x 6

170kg x 5
170kg x 5
170kg x 5
170kg x 5 dwie ostatnie serie strasznie umęczone piąte powtórzenie.....biceps cały czas mocno bolał, na noc pójdzie Olfen w żelu i 75mg inj :'-(

Klatka maszyna butterfly z obciążeniem

X x 8 x 3 serie ...zszedłem trochę z obciążenia , bo nadal czułem biceps.


Muszę bardzo przemyśleć mój start w czerwcu na ME WUAP w Niemczech...a dokładnie w jakiej kategorii wystartuję ?
Biorąc pod uwagę fakt że teraz moje treningi mogą być bardzo rwane ,przyszedł mi do głowy plan ,,minimum,, za który mogę zostać skrytykowany

Będą utrzymywać wagę na poziomie 110kg max 113kg i spróbuję wystartować w środę w kategorii wagowej do 125kg ...gdzie aktualny Rekord Świata wynosi zaledwie 195kg i pokuszę się o zrobienie NEW WORLD RECORD
Następnie zaraz po starcie zważę się ponownie i mam nadzieję że po starcie w 125kg waga na tyle mi ucieknie że zmieszczę się w kategorii 110kg , ale w konkurencji bench press EQ ..... tam aktualny Rekord Świata wynosi 237,5kg , i tutaj mógłbym spróbować pokusić się o poprawienie tego Rekordu Star tej konkurencji jest na drugi dzień ...
Jedyny problem stanowi fakt że nie startowałem w sprzęcie od prawie 8-miu lat , i nie mam pojęcia co jestem w stanie zrobić z tzw.biegu ? Najlepszą opcją byłoby zrobienie 2-3 treningi EQ na siłowni z kolegami , żeby opanować nowe modele koszulek....albo spróbuję w domu z pomocą małżonki

Czasu coraz mniej....coś muszę wymyślić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium