SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Wzorek masz rację nie sledzilem całego dziennika Twego jedynie widziałem że solcoseryl leciał w małych dawkach hihi dla mnie MK 677 dosyć słabe ale aminokwasy we wlewie w dawce 25gram aminow to już czuć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Dla w okresie przygotowawczym sprawdza się zestaw podawany raz w tygodniu w kroplowce 25gr aminow, 2ampulki glutationu, compleks Wit b, 100mg kwasu pangamowego, 5 ampulek solcoseryl, 10gr Wit c, 2 gr magnezu i domiesniowo Wit d 300000 jednostek podawana raz na miesiąc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Dla w okresie przygotowawczym sprawdza się zestaw podawany raz w tygodniu w kroplowce 25gr aminow, 2ampulki glutationu, compleks Wit b, 100mg kwasu pangamowego, 5 ampulek solcoseryl, 10gr Wit c, 2 gr magnezu i domiesniowo Wit d 300000 jednostek podawana raz na miesiąc


Wszystko super , tylko SOLCO w tym zestawie jest jednym z głownych składników , a niestety od 2-3 miesięcy brak w hurtowniach i nie ma żadnego zastępczego środka.....
Zdecydowanie kroplówka najlepszą forma , ja dotychczas brałem domięsniowo.....ale jak będzie potrzeba mocniejszej regeneracji to zastosuję kroplówkę. Na razie moja suplementacja jest tak bogata , że nie powinienem na tą chwilę potrzebować nic więcej....
Często stosuję krioterapię ogólną , 10 wejść z rzędu.....REWELACJA

A tak swoją drogą przed zdecydowaniem się na jakąkolwiek kroplówkę czy injekcję , zawsze konsultuję to z lekarzem ..... nic nie opieram na ,,wiedzy internetowej,, Jeśli trzeba to wcześniej wykonuję odpowiednie badania...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2019-01-01 17:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Kriokomara całościowa super sprawa, sam korzystam z niej a do tego morsuje co do solcoseryl jest zamiennik actovegin jest lepszy bo bardziej czysciejszy od solco ale droższy i dostępny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Kriokomara całościowa super sprawa, sam korzystam z niej a do tego morsuje co do solcoseryl jest zamiennik actovegin jest lepszy bo bardziej czysciejszy od solco ale droższy i dostępny


A widzisz....to nie wiedziałem o tym odpowiedniku. Narazie nie będę potrzebował , ale z ciekawości na przyszłość ... sprawdzę.
THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Znajomy ma klinike wlewow więc jestem na bieżąco w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
NOWOROCZNY TRENING

WTOREK

Triceps wyciąg górny , ściąganie z góry uchwyt łamany

X x 6 x 6 serii

Triceps wyciskanie sztangi , wąski chwyt łokcie wzdłuż tułowia

100kg x 10
100kg x 10
120kg x 8
120kg x 8
120kg x 8
120kg x 8 udało się dobrze dobrać ciężar , bo ostatnie 2 ruchy były naprawdę ciężkie. Wiele razy próbowałem wrócić do tego ćwiczenia ale ból operowanego łokcia nie pozwalał mi na wykonanie pełnego ruchu. Mam nadzieję że zwiększając obciążenie dolegliwość nie powróci ?


Brzuch maszyna siedząc z obciążeniem

30 x 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Jak to mówią na kaca w Nowy Rok najlepszy jest trening hi hi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Na jakie obciążenie w tym ćwiczeniu byś chciał wejść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Myślałeś o korzystaniu z innych sztang do wyciskania jak np Football Bar, MultiGrip Bar itp? pozwalają na wykorzystanie innych kątów i chwytów dając dużo możliwości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium