SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
kabo9
jak będzie wyglądała rekonwalescencja? ile przerwy planujesz?

Przez najbliższe 4 tygodnie , bezwzględnie poruszanie się o kulach ... unikanie rotacji zewnętrznej uda oraz zakaz zginania nogi powyżej kąta 60 stopni a potem przez kolejne 4 tygodnie do kąta 90 stopni. W praktyce oznacza to że samodzielnie nie mogę przez 8 tygodni zakładać skarpetek czy też butów / chyba że takie wsuwane. Mam kilka ćwiczeń które już od dzisiaj wykonuję i mam je robić 5 razy dziennie...
Wieczorem jak będę miał w zasięgu drukarkę to wrzucę skan kartki z opisem i grafiką ćwiczeń.
Generalnie przez 4 tygodnie zastrzyki przeciwzakrzepowe do tego tabletki przeciwzapalne i doraźnie przeciwbólowe ... niestety przeciwbólowe już poszły w ruch dzisiejszej nocy .
Jeśli chodzi o treningi to raczej przez najbliższy tydzień sobie odpuszczę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
Rany duzo zdrowia zyczę ! ale czy nie powinieneś dodać Iron WZOREK


Coś w tym jest ...metalowa endoproteza i teraz 6 tytanowych kotwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Szybkiego powrotu do sprawności życzę :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Dzisiaj spróbowałem swoich sił na siłowni , ale to jeszcze za wcześnie .... utrudnione poruszanie się a zwłaszcza moment zmiany ciężaru , gdzie jednak muszę się trochę skręcić ciałem a taki ruch nadal sprawia mi lekka bolesność . Do tego druga noga musiała teraz przejąć większe obciążenie i też czasami mi dokucza , zwłaszcza podczas pokonywania schodów .

Waga rano 112,5kg czyli całkiem fajnie ... od jutra wrzucam do suplementacji Kreatynę w monohydracie 4g rano.

Klatka wyciskanie leżąc , nogi wyprostowane na ławce

70kg x 20 x 3 serie i tyle na dzisiaj , może następnym razem coś dołożę ponieważ będzie w domu żona i założy coś więcej .

Triceps .....tej grupy nie muszę teraz trenować , ponieważ poruszając się o kulach muszę mocno się wspierać na łapach włączając wtedy głównie tricepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Wzorek jak już kule nie będą potrzebne okaże się że najbardziej doj**ałeś triceps
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
StrongSFD
Wzorek jak już kule nie będą potrzebne okaże się że najbardziej doj**ałeś triceps


To fakt , bo już dawno nie czułem tak zmęczonego tricepsa ... aczkolwiek z dnia na dzień jest coraz lepiej , mięsień przyzwyczaja się do takiej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Leci jakaś ekstra farmakologia żeby jak najszybciej powrócić do zdrówka czy zostawiasz to w głównej mierze naturze?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
StrongSFD
Leci jakaś ekstra farmakologia żeby jak najszybciej powrócić do zdrówka czy zostawiasz to w głównej mierze naturze?


Myślę o podaniu w operowany staw osocza bogato płytkowego lub suplementacji z zastosowaniem domięśniowo BPC 157, jednak wszystko będę konsultować z prowadzącym lekarzem . Oczywiście na pewno włączę wlewy z Glutation , Solcoseryl , Aminoven ...
Od dnia operacji muszę przyjmować przez 30 dni zastrzyki przeciwzakrzepowe do brzucha oraz dodatkowo przez ten sam okres leki przeciwzapalne , dlatego wszelka dodatkowa ponadplanowa suplementacja będzie raczej dopiero po zakończeniu przyjmowania przepisanych leków/zastrzyków.....chyba że doktor wyrazi zgodę na równoczesne wprowadzenie czegoś z mojej listy Aczkolwiek jeśli chodzi o Glutation czy Aminoven to przy tych środkach nie ma żadnych przeciw wskazań i myślę że ich zastosowanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka .
Pomimo tego wszystko konsultuję z Doktorem który mnie operował oraz nadal mnie prowadzi po zabiegu , tym bardziej że jest to bardzo dobry fachowiec który głownie zajmuje się przypadkami sportowców .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Mega profesjonalne podejście.
Widać doświadczenie i każdy krok przemyślany od a do z
Tak to wyglądaąda przynajmniej jak się czyta.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i jestem ciekaw jak będzie że skokiem siły po takiej przerwie od treningów jeśli takowa będzie. Czy przerwa da pozytywny rezultat w ostatecznym rozrachunku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
StrongSFD
Mega profesjonalne podejście.
Widać doświadczenie i każdy krok przemyślany od a do z
Tak to wyglądaąda przynajmniej jak się czyta.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i jestem ciekaw jak będzie że skokiem siły po takiej przerwie od treningów jeśli takowa będzie. Czy przerwa da pozytywny rezultat w ostatecznym rozrachunku.


Myślę że gdybym bawił się w eksperymentowanie ze swoim ciałem zwłaszcza podczas powrotu do normalnego funkcjonowania po operacji , to przy tak wielu zabiegach jakie już przeszedłem .... już dawno zakończyłbym swoją karierę zawodniczą

Przerwa od treningów raczej nie będzie zbyt duża , tylko powrót będzie w innej formie niż zazwyczaj ... czyli nieco dłużej na mniejszych obciążeniach , aczkolwiek wszystko wyjaśni się po najbliższych treningach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium